Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vista Home Premium- co ze sterownikami?

04 Lut 2007 23:20 1812 4
  • Poziom 12  
    witam . Mamy problem z Vistą. sterowniki nie podpisane cyfrowo przez Microsoft nie chcą się instalować. Wiele użądzeń pobiera stery. z Windowsa a po zainstalowaniu sterów jakimś trafem to coś zpowalnia cały system. Neostrada np. modemy USB nie przyjmóją orginalnego oprogramowania TPSa i go zamyka kiszka tylko rutery pochulają troszke, gdzie znaleść jakieś draywery do VISTY! np. płyta główna grafika i inne. czy czekać aż coś napiszą. Bo z nVidią np. jest kicha straszna wszystko sie zpowalnia po troszku

Mam VISTA HOME PREMIUM -OEM 32Bit. P4-3.0 na Gigabyte. 1G ramu. Galaxy 6600 GT 128 AGP 8

Proszę niezwłocznie poprawić błędy!
    [jankolo]
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Proszę o wyjaśnienie: kolega zainstalował Windows Vista nie sprawdzając, czy do posiadanego sprzętu istnieją sterowniki? Był jakiś przymus?
    Kolega ma dwie możliwości:
    1. powrót do posiadanego poprzednio systemu;
    2. poczekać, aż producenci posiadanego przez kolegę sprzętu przygotują odpowiednie sterowniki. Ale nie liczyłbym, że to prędko nastąpi.
  • Poziom 12  
    no tak alee Vista jest taka fajna nowa i powiem szczeże że zaczynam lubić ten program przećez z piratami,koniec bo te tam nie działają. Pewnie zaczną robić stery do Visty ale wszyscy się po przyzwyczajali di WIN.98 i XP że treba sterrowników i lepiej chodzi ale może się trzeba oprzeć czasem orginałem i właśnie samym Winowsem. Wtedy niema takiego bajzlu ze sterownikami który leprzy ale zobaczymy jak to będzie i jak długo narazie jest ok
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Kolega nie przejął się moją prośbą o poprawienie błędów w pierwszym poście i napisał kolejny z jeszcze większym poziomem niechlujstwa. Karzę za to kolegę ostrzeżeniem i informuję, że otrzymanie tego ostrzeżenia nie zwalnia kolegi z obowiązku poprawienia dotychczas popełnionych błędów.
    PS. Proszę ćwiczyć umiejętność formułowania zdań zgodnie z zasadami języka polskiego.
  • Użytkownik obserwowany
    google prawde Ci powie... jestem pracownikiem serwisu PC i jak bym tak forum zaśmiecał każdym pytaniem na któe nie znam odpowiedzi to bym serwer elektrody spalił <danymi do niego przesyłanymi> biega o to, iż w google masz minimum 10 instrukcji, bo właśnie sam szukam <mam takiego PC na serwisie> i mógł bym Ci tutaj podać linki, ale po co? jest solucja instalki na stronie microsoftu. nie ma najmniejszego problemu z instalacją.. w chodzisz na strone www.google.pl wpisujesz vista+neostrada i odpalasz pierwszą lepszą stronkę.