Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ericsson A2618s nie wyświetla mimo, że telefon działa.

12 Sie 2002 09:11 2858 7
  • Poziom 12  
    Nagle wyświetlacz przestał wyświetlać na ekranie. Pojawiła się jedynie pionowa kreska przez całą długość ekranu. Myślałem, że jest brak połączenia między stykami ekranu i płytki. Wszystko przemyłem spirytusem, osuszyłem, złożyłem i ... to samo. Pytałem w serwisie bo już 3 miesiące po gwarancji, ale cena jaką mi podali, zwaliła mnie z nóg. To co jest aktualnie na ekranie można podejrzeć wytężając wzrok i pod odpowiednim kątem. Może ktoś wie jak naprawić tę usterkę.
  • Spec od GSM
    zacznij od podstawienia wyswietlacza ,jak to nie pomoze to raczej do wymiany plyta gloewna
  • Poziom 12  
    Cała płyta ? Może da się wymienić któryś z elementów odpowiedzialnych za wyświetlanie.
  • Spec od GSM
    pasowalo by potraktowac lutownica na cieple powietrze ,no ale trzeba ja miec,sprawdz dokladnie polaczenia (scieszki)na plycie te co "leca" na wyswietlacz ,lubi cos "ugnic " sczegulnie przy przejsciu z " zielonego lakieru na zlote scieszki" tam lubi byc trik,najgorzej jak ktoras prelotka przerwala lub ktorys ze scalakow smd ,no i program pasuje sprawdzic
  • Spec od GSM
    a wyswietlacz podstawiany????????????
  • Poziom 12  
    Sam wyświetlacz jest OK. Dlaczego wyświetla pionową kreskę ? Jakby nie działał jakis układ "przewijania" napisów.
  • Poziom 13  
    coś podobnego spotkało mnie w Panasonicu GD92 . Udało mi się wejść do menu i wybrać opcję "przywróć ustawienia fabryczne". Telefon zaczął działać normalnie i tak działa już tydzień. (potem jeszce pozwoliłem się całkowicie rozładować baterii aż do wyłączenia się telefonu poczym naładowałem ją do pełna i wtedy załączyłem telefon)
  • Poziom 12  
    Spróbuję, dzięki.