Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wgrać bios do laptopa? SonyViao PCG-954a?

Shel 06 Lut 2007 06:33 1095 5
  • #1 06 Lut 2007 06:33
    Shel
    Poziom 27  

jak w temacie, nigdy tego nie robiłem i nawet nie wiem jak odszukać co wgrać:?:

0 5
  • #2 06 Lut 2007 06:49
    Druss21
    Poziom 18  

To lepiej nie probuj bo cos zepsujesz i bedzie problem. Na stronie sony sa bios`y i opis procedury aplikowania go do laptopa. Jesli chcesz to szybko zrobic wybierz wersje windowsowska ktora powinna wszystko automatycznie za ciebie zrobic. Jesli zle dobierzesz bios i nie bedzie jego weryfikacji z aktualnym to masz problem. Dlatego dobrze sie zastanow czy jest sens.

0
  • #3 06 Lut 2007 07:09
    Shel
    Poziom 27  

problem polega na tym, że juz ktos najprawdopodobniej probowal wgrac i nie wgral i ja teraz szukam sposobu na zaladowanie go od nowa

0
  • Pomocny post
    #4 06 Lut 2007 07:34
    Druss21
    Poziom 18  

To znaczy sie nie odpala, bo inaczej tego nie widze, bo jesli sie nie wgral to raczej nie odpali sie. W takim razie zle opisales problem. No i w takim wypadku albo serwis albo rozbieranie lapka na czesci i programowanie kosci w jakims programatorze.

-1
  • #5 06 Lut 2007 08:18
    Shel
    Poziom 27  

@Druss21
    na razie dzięki, muszę jeszcze sprawdzić symbol kości i bedę pytać dalej, ale teraz jestem w pracy wiec dopiero wieczorem dam znac

0
  • #6 10 Lut 2007 11:36
    Aleksander Zawadka
    Poziom 12  

Czy moge cos poradzic ?

Kolego.
    1.) Nie ma takiego modelu VAIO [PCG-954a].
    PRAWIDLOWE oznaczenie modelu jest z przodu laptopa (na ramie LCD) - w jednym z jej rogow - a nie na tabliczce znamionowej.

2.) Dwa dni temu na stronie: "mininowa" http://www.mininova.org/
    byl post:

PC Beginner Utilities Suite 2007 (93.99MB)

sciagnij ten program i zobacz jak zabrac sie za "uszkodzony" BIOS i nie tylko... :-)
    A.Z.

0
  Szukaj w 5mln produktów