Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

STRONA INTERNETOWA Rejestracja domeny, roczna opłata, GDZIE?

06 Lut 2007 19:59 3535 4
  • Poziom 10  
    Pytanie może się niektórym wydać banalne.

Moja znajomość komputera jest bardzo podstawowa, dlatego szukam odpowiedzi tutaj.

Chciałbym mieć swoją stronę www. Nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać, od czego zacząć i gdzie szukać.

Chciałbym żeby strona miała adres www.(moja nazwa).pl i żeby po wpisaniu kluczowego słowa (moja nazwa) ostała ona wyszukana przez Google. Nie chodzi mi oczywiście o miejsce na pierwszych stronach Google. Chcę żeby strona była prosta, z podstawowym danymi, żadnych podstron, jakieś dwa zdjęcia, odnośnik do adresu e-mail i to wszystko.

Proszę o wyjaśnienie mi krok po kroku od czego mam zacząć i gdzie najlepiej szukać.
    Jakie koszty się z tym wiążą?

Szukałem conieco w Google na ten temat. Jest tam setki firm prześcigających się w ofertach, cenach... Gdzie najlepiej?

Wiem że pytania dla "komputerowców" mogą być śmieszne ale może odpowiedzi pomogą też innym "laikom"?

Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Jeżeli dobrze rozumiem - wchodzę np na WWW.DOMENY.PL i 29,99zł to całkowity roczny koszt? Do tego dochodzi jednorazowa opłata "certyfikat rejestracji domeny" za 50zł?
  • Poziom 33  
    Dowiedz się ile firmy hostingowe biorą za kolejny rok hostingu. Zazwyczaj dają promocje ok 50zł za pierwszy rok, a potem ok 300zł za kolejny ;) Osobiście polecam www.lap.pl