Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Migoczące kolory w TV R9550 Gigabyte

igorekkk666 07 Lut 2007 15:12 702 4
  • #1 07 Lut 2007 15:12
    igorekkk666
    Poziom 2  

Witam. Mam taki problem. Podlaczylem kompa pod TV za posrednictwem kabla Composit->Euro (najtanszy kabelek jaki byl w media-markt). Obraz jest... ale jego jakosc... Kolory mogoczą i ogolnie jest bardzo niewyraźny. Wiem, ze moj TV nie obsluguje SVHS (sygnal podawany z radeonow). Moje pytanie : Czy ktos posiada schemat przelotki, zeby moj stary (8 letni RECOR :)) odbieral przyzwoicie DivX. Moj kolega mial podobny tv i pamietam, ze jak podlaczyl G force 4 to obraz byl super.. ale z tego co wiem to g force podawaly sygnal vhs ...

• #2 07 Lut 2007 18:25
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Problemem na 99% jest kabel.

Jakość idzie w parze z ceną ...

• #3 08 Lut 2007 10:49
    igorekkk666
    Poziom 2  

a brak kompatybilnosci SVHS z VHS ??? Czy to nie jest wina braku SVHS w TV??

• #4 08 Lut 2007 11:02
    zodiak318
    Poziom 34  

Z tą kartą powinna być w zestawie przejścówka z SVHS na composit, jeśli kabel nie jest długi to raczej nie wina jakości kabla.

• #5 08 Lut 2007 16:41
    igorekkk666
    Poziom 2  

Wina kabla wykluczam raczej .. jak juz pisalem moj kolega kupil taki ssam kabel i jemu na g force dzialalo OK/ co do przejsciowki.. to byla taka z composit na czincze (nie wiem jak sie pisze :D)..

Dodano po 12 [minuty]:

I nie wiem jak podlaczyc czincze z wtyczka euro (bo w tv nie mam gniazd czincze) moze ktos bylby uprzejmy podeslac jakis schemacik... czulbym sie zobowiazany..

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME