Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 1,4 Benzyna `97 - problem z temp. i zalewaniem

kim 09 Lut 2007 13:03 1012 4
  • #1 09 Lut 2007 13:03
    kim
    Poziom 14  

Witam,
    samochód Opel Astra 1,4 pierwszej generacji z 1997 roku. Problem polega na tym, że czasami (dość często) silnik zostaje zalewany, dlatego że czasami komputer pokazuje normalną temperaturę silnika, a czasami spada do -10 (a normalnie jest +60, 70 stopni) - sprawdzane na komputerze diagnostycznym - i wtedy zalewany jest silnik ogromnymi ilościami paliwa i przestaje palić. Diagnoza serwisu - padnięty komputer. Czujnik temperatury wymieniony na nowy. Rozumiem - padnięty komputer - no ale czemu raz jest dobrze a raz źle. Rozbierałem komputer - zimnych lutów nie widać. Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem??? Czy to naprawdę komputer do wymiany?? Nie uśmiecha mi się kupić komputera za prawie 3 tys zl do samochodu który warty jest dwa razy tyle..

0 4
  • #2 09 Lut 2007 20:53
    fructon
    Poziom 33  

nie panikuj twoj komputer da sie naprawic wiele osob sie tym zajmuje i wcale nie trzeba wydawac duzej kasy

0
  • #3 09 Lut 2007 21:35
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda

a co za problem jakąś używkę podrzucić i zobaczyć czy będzie dobrze, bo trochę sceptycznie jestem nastawiony do tej diagnozy, no ale kto wie może...

0
  • #4 09 Lut 2007 21:40
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 10 Lut 2007 11:18
    kim
    Poziom 14  

A mógłbym prosić o namiary kogoś kto zajmuje się naprawami takich komputerów.. najelpiej by było z woj. Warmińsko Mazurskiego..

0