Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat Cyfrowy - wymiana dekodera

Brodi 09 Lut 2007 16:01 3925 3
  • #1 09 Lut 2007 16:01
    Brodi
    Poziom 28  

Witam.
    Znajomy ma cyfre legalnie oczywiście, miał pożar w domu i dekoder się stopił :]
    I co teraz ma zrobić ? Ktoś miał podobny przypadek ?
    Wiadomo że gwarancja tego nie obejmuje, więc musi kupić nowy dekoder od polsatu czy może wykorzystać jakiś inny ? Jak to wygląda bo wogóle nie mam pojęcia o dekoderach.

• #2 09 Lut 2007 16:19
    meloch
    Poziom 29  

Brodi napisał:
    Witam.
    Wiadomo że gwarancja tego nie obejmuje, więc musi kupić nowy dekoder od polsatu czy może wykorzystać jakiś inny ? Jak to wygląda bo wogóle nie mam pojęcia o dekoderach.

Musi się udać do przedstawiciela i kupić nowy zestaw. Innego dekodera nie da się wykorzystać.
    A co z kartą - też się stopiła?

• #3 09 Lut 2007 18:58
    huk90
    Poziom 23  

Brodi napisał:
    Witam.
    najpierw kolega musi sie zdecydowac czy ma pakiet cyfry czy cyfrowy polsat
    bo z wypowiedzi nic nie wiadomo?
    jezeli cyfra i karta ocalała to moze byc inny tuner z czytnikiem kart najlepiej philips 3010 lub 6010 bardzo edukacyjne tunery,natomiast jezeli to cyfrowy [polsat to tylko wizyta u dystrybutora poniewaz karta jest parowana z tunerem

• #4 09 Lut 2007 23:26
    Brodi
    Poziom 28  

chodzi o Cyfrowy Polsat. Dzięki jesteście wspaniali, już chyba wszystko wiem co mi potrzebne. Karta ocalała bo spalił się tylko tył dekodera, przód troche się przytopił ale karte da się wyciągnąć. W poniedziałek wycieczka do dystrybutora.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME