Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner Diora TSA 502.instrukcja

10 Lut 2007 21:20 2471 8
 • Poziom 25  
  Witam,

  Zakupiłem ten tuner jako ciekawostkę do mojej Diorowskiej wieży SSL500, no i chciałbym wiedzieć czy z tym klockiem da radę coś jeszcze zdziałać. Pierwszy raz mam styczność z takim sprzętem. Troszkę się rozjerzałem już po necie, ale jednak potrzebuję pomocy. Szczególnie, że nasze szukaj teraz milczy ;). Ten tuner to raczej rzadkość. Czy jest możliwość, żebym mógł czegoś posłuchać/pooglądać za jego pomocą? W co się muszę wyposażyć?
  Tutaj link do tego co znalazłem o tym tunerze na stronach o Diorze: http://diora500.webpark.pl/tsa-502.htm
 • Pomocny post
  Poziom 29  
  Wygląda na tuner analogowy. Zbyt dużo na nim nie zobaczysz. Chyba nie warto inwestować w ten sprzęt.
 • Poziom 25  
  Dzięki za informację. Tak też myślałem, że nie wiele z nim zdziałam, ale kupiłem go ze względu na unikalność w zestawie SSL500, a chcę skompletować pełną wieżę z każdym elementem. Może potem, nawet tylko dla satysfakcji zakupię potrzebny osprzęt, żeby sprawdzić jego działanie :)
 • Poziom 21  
  Tuner analogowy (zabytkowy) potrzebny talerz , konwerter , Ustaw na Astre bo tam w analogu na coś można popatrzec na Hot Bird tylko TVN i parę innych
  powodzenia
 • Poziom 25  
  A może mi ktoś powiedzieć co to ten polaryzator? I jaką antnenę kupić, jaka wielkość?
 • Pomocny post
  Poziom 21  
  Talerz 90 cm , polaryzator służy do zmiany polaryzacji H/V jeżeli Kupisz nowy konwerter to polaryzator nie jest potrzebny bo zmiana polaryzacji następuje w konwerterze przez zmianę napięcia 13V/17V
 • Poziom 29  
  DJ Volt napisał:
  A może mi ktoś powiedzieć co to ten polaryzator? I jaką antnenę kupić, jaka wielkość?


  Wszystko zależy od tego, co będziesz chciał oglądać na tym zestawie. Przy wyborze sprzętu, nie radzę kierować się tunerem Diory, ale raczej pomyśleć o jakimś zestawie cyfrowym. Antena 90cm nie jest konieczna - może być mniejsza.
  Jeśli myślisz tylko o sprawdzeniu tunera, to proponuję kupić tanią antenę z konwerterem na jakieś aukcji internetowej.
 • Poziom 25  
  Myślałem, tylko o sprawdzeniu Diory. Narazie będzie stała, jako element zestawu, tak dla samego bycia. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.