Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co to znaczy ze kamera jest PTZ czy IP?

tomhub 11 Feb 2007 02:41 26348 5
Optex
    tomhub
    Level 19  
    Chodzi mi o skonfigurowanie rejestratora cyfrowego tak zeby byl podglad z kamer w sieci.Kamerka-15-CA25EXD - kamera kompaktowa typu dzień/noc,a rejestrator AVC760 (http://www.e-alarmy.pl/produkt.php?id=594&produkt=AVC760+-+Rejestrator+cyfrowy+z+web+serwerem+%28na+4+kamery%29&typ=Rejestratory+na+4+kamery)
  • Optex
  • Optex
    tomhub
    Level 19  
    Instrukcje to mam ale nie wiem co to znaczy ze kamera jest ptz czy IP?
    gigi-44
    Level 26  
    Funkcje sterowanego obrotem, kątem nachylenia kamery oraz zmianą powiększenia obrazu (PTZ), pozwalają na szybką zmianę ekspozycji, a w konsekwencji błyskawiczne wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości pojawiających się w dozorowanym obszarze.
    Sieciowe Kamery IP występują jako obrotowe i statyczne, bezprzewodowe i przewodowe, zewnętrzne i wewnętrzne.
    Mogą być wyposażone w powiększający obraz lub wybrane fragmenty zoom cyfrowy lub umożliwiający przybliżanie obiektów zoom optyczny.
    Sieciowe Kamery internetowe IP posiadają protokoły kompresji JPG, M-JPG, MPEG4 oraz 3GPP - protokoł umożliwiający w wybranych modelach kamer IP transmisję strumieniową/streaming protocol/ dla komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych.
    Obraz i dźwięk z kamer strumieniujących/streaming protocol/ można odbierać przez przeglądarki internetowe oraz odtwarzaczami: Real Player 10,5; Quick Time 6,5; VLC media player; Real Player Mobile, Packet Video Player 3,0
    Sieciowa kamera internetowa IP może obsługiwać różne platformy, w tym FTP, SMTP, NTP i HTTP.
    Obsługuje również standardy UPnP© i DDNS. Standard DDNS umożliwia używanie nazw w formie łatwiejszej do zapamiętania niż adres IP.
    Funkcja UPnP© umożliwia użytkownikom systemów Windows XP i ME zainstalowanie kamery jednym kliknięciem myszy.
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1