Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Punto 1 1,2/94. Nie działa pompa paliwa. Sprawdzenie bezpiecznika i przekaźnika

Jozef199 11 Lut 2007 20:35 4200 3
  • #1 11 Lut 2007 20:35
    Jozef199
    Poziom 19  

Przestala dzialac pompa paliwa chce sprawdzic bezpiecznik iprzekaznik nie chce rozbierac auta Czy wskazal by mi ktos to miejsce gdzie znajduje sie Z gory dziekuje

0 3
  • #2 11 Lut 2007 20:52
    wojtula11
    Poziom 17  

Ściana grodziowa pod czarnym plastykiem. Przekaźnik podwójny , ale może najpierw sprawdź czy nie wysadziło wyłącznika bezwładnościowego tzw. zderzeniówka

0
  • #3 11 Lut 2007 21:01
    rabbit2
    Poziom 19  

bezpiecznik od pompy paliwa jest pod maska z prawej strony blizej szyby (malo widoczny ) , przekaznik od niego tez jest w okolicy tego bezpiecznika pod plastikowym dekielkiem, . Jesli pompa przestala chodzic po kolizji lub innego (wstrzasu) to najprawdopodobnie został rozlączony wylacznik bezwladnosciowy ktory odlacza pompe paliwa w chwili kolizji itp. Wylacznik jest gdzies przy podlodze w srodku samochodu w po stronie kierowcy , ale dokladnie nie wiem w ktorym miejscu jest w punto , a jest napewno. Pozdrawiam

0
  • #4 11 Lut 2007 21:07
    ociz
    Moderator Samochody

gdzieś w komorze silnika jest skrzynka z bezpiecznikami (dokładnie nie wiem w którym miejscu) i są tam 3 bezpieczniki, od pompy jest 2 a przekaźnik jest na lewo od pąpy hamulcowej idzie do niego wtyka 15pin jak złaczysz piny 3 i 13 to pompa powinna pracować przy włączonym zapłonie, jest jeszcze wyłącznik bezwładnościowy tylko nie wiem w którym miejscu on jest schowany

0