Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wyregulować reduktor gazu?

12 Lut 2007 09:39 16711 3
  • Poziom 12  
    Witam posiadam reduktor zavoli taki jak na zdjęciu poniżej

Jak wyregulować reduktor gazu?

I nie wiem jak mam go poprawnie wyregulować, posiadam sterownik autronica al 700 i mam kłopoty z całą instalacją auto na gazie sabo chodzi i do tego spala 10-11L gazu przy silniku 1,4. wymieniłem sonde, świece przewody WN, interfejs do regulacji gazu i poczytałem troche na ten temat mieszanka jest ustawioda dobrze na biegu jałowym i na wysokich obrotach ( Min 100 a Max 90 wz bogacenia nie włączyłem bo nie chce zwiększać zużycia gazu. auto jakby powiedzieć źle reaguje na przyciśnięcie pedału gazu w rezultacie auto dobrze sie zbiera do 3000 obrotów, potem jest dół aż do 4000 obrotów i po 4000 auto chodzi jak marzenie.

Pytanie jak wyregulować najlepiej parownik żeby dobrze reagował na zmiany przyśpieszenia ( czułość membrany), albo jak w kolejnoiści ustawić parownik i sterownik:?:

Do ustawiania używam programu amon 1.6
  • Poziom 13  
    jaki jest przebieg auta na instalacji gazowej, dokładnioe chodzi mi o to ile kilometrów przejechałeś na gazie na tym reduktorze. może to być objaw zużycia membram w reduktorze, dzieje się tak po przejechaniu około 60 tyś km.
  • Poziom 11  
    mozesz miec cos z powietrzem jezeli do filtra powietrza bedzie sie dostawalo za duzo to bedzie taki mułowaty czasami sie delikatnie przytyka otwor w obudowie filtru z drugiej strony jak bys mial za duzo to mozliwe ze czasem potrafiby zgasnac
  • Poziom 12  
    Reduktor mam całkiem nowy, Chodzi mi raczek jak mam poprawnie wyregulować instalację gazową. Wiem jak wyregulować w programie amon wiem że ta wystająca śruba na reduktorze jest od wolnych obrotów ale ma też wpływ na pracę silnika na wysokich, i jak to wyregulować w połączeniu z siliczkiem krokowym