Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 22 DC 349/60B Przyciski nie dzialaja, da sie cos ?

12 Lut 2007 13:00 1684 7
  • Poziom 10  
    Czolem. Moze ktos sie spotkal z czyms takim. Kupilem Rovera i radio dzialalo bez zarzutu. Bawilem sie przyciskami i zdjalem panel. Maluski taki ze hoho. Zalozylem i teraz nie dzialaj mi przyciski. Jak odepne radio od zasilania i podlacze to nawet nie prosi o kod. Jedna stacja gra, podglaszac zciszac przelaczac sie nie da. Kasetki da sie posluchac ale tez bez podglaszania. Pytalem po forach zagranicznych i nikt nie ma pojecia co to za lock moze byc. Moze ktos tu sie orientuje?
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    zobacz czy nie ma słicza do kontroli obecności panela.
  • Poziom 10  
    rozkrecilem cale radio i zadnego switcha nie ma. ponadto jezeli radio jest wlaczone i zdejme panel to gasnie, a jak zaloze to dziala. z tego chyba wynika ze radio wie ze ma panel zalozony tylko nie chce robic co przyciski nakazuja. jak napisalem wyzej, radio chodzilo bez zarzutu do zdjecia i zalozenia panela, dowiedzialem sie tez ze skoro radio nie pyta o kod to znaczy ze zostal on zdeaktywowany.
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Witam. POmiedzy panelem a radiem sa jakies zlacza ,moze tam trzeba szukac przyczyny .Wylacznik dobrze dziala bo rozpoznaje ,ale nastawy martwe. Sprawdz zlacze .Pozdrawiam .
  • Poziom 10  
    Ok, sprobuje rozkrecic i przyjrzec sie z bliska polaczeniu panela z radiem.
  • Poziom 10  
    rozkrecilem, wszytsko podlaczone tak jak trzeba. dodatkowo odkrylem ze po wlaczeniu radiu z przytrzymanym przyciskiem 4 ekran wchodzi w tryb testowy, znaczy swieci sie wszystko co mozliwe, no i udalo mi sie znalezc kombinacje ktora wyswietla mi na ekranie napis code, nalezy wlaczyc radio z przytrzymana strzalka w prawo oraz klawiszem fm. coz z tego skoro aby wprowadzic kod mam wcisnac klawisz 1 a nastepnie wprowadzic kod, a klawisze dalej nie dzialaja :). napis code jest ale wciskanie 1 nic daje.
    pozdrawiam ciekawych rozwiazania owej zagadki.

a tak o to mam niby wprowadzic ten kod<br>
    Philips DC349/60B Rover Code Entry
    Turning on the unit the display will show 'CODE'.

Press the '1' key, the display will change to '0 .. .. .. '

Enter the code using the band up/down keys, press pre-set 1 to enter. Repeat again for the next number until all digits have been entered.

The set will now operate.
  • Poziom 10  
    Najnowsze wiadomosci. Po odlaczeniu od baterii radio zaczelo pokazywac code. Brzmi prawie jak sukces ale: naciskam 1 pojawia sie zero i po tym zadne przyciski nei dzialaja. Nawet przycisk jeden ktorym chce zaakceptowac owo zero ( akurat pierwsza cyfra mego kodu to zero ). No przynajmniej bylo tak do dzisiaj bo dzis wyswietla kod i nawet do miejsca 0 nie da se dojsc czyli znowu zaden przycisk nie dziala, anwet jedynka. JAKIES SUGESTIE?
  • Poziom 10  
    Najnowsze wiesci. Mieliscie racje, przyciski nei dzialaly tak jak trzeba. Po przeczyszczeniu spirytusem stykow na tasmie co to obsluguje klawisze radio dziala wporzadku. Przy okazji mozna w tym radio aktywaowac i deaktywowac code wlaczajac radio z wcisnietym przyciskiem">".