Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ratuunku wspomaganie w skodzie fabi zwariowało

12 Lut 2007 18:48 1250 1
  • Poziom 1  
    Witajce dobrzy ludzie. Mam problem niesamowity ze wspomaganiem w fabii . Jakie są objawy proste przygasaja wszystkie światła . doszedłem do tego że pompa wspomagania ( elektryczna) dostaje wtedy tak jakby podwójnych obrotów coś jakby dochodził do niej wiekszy prąd. Jak ją odłączyłem od czujnika przy kolumnie to przestała wariować i światła nie przygasają ale za to wspomoaganie nie działa. Jak wyciągnąłem pompe to w jej plastikowej obudowie było pełno wody. Sprawdzałem już czy regulator napięcia nie zepsuł się i czy akumulator jest sprawny. Podłączono auto pod komputer i nic-zerooo!!!! Czy to może być wina czujnika przy kolumnie czy może jakiś sterownik w kompie, może o ten Vag chodzi ? Poradzcie coś. aha powiem jeszcze że po tym jak parę razy tak gwałtownie pompa przyspieszyła to podczas jazdy działała jak p[odwójne a nawet potrójne wspomaganie. z góryu dzięki.:cry::cry:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    czyli tak jak by dostawala za duzy "prad" przyspieszala co z atym idzie zwiksza sie cisnienie i latwiej sie skreca.
    kable z pompy ida do? widac cos czy gina w odchlani? :)