Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z wydrukiem w Canon IP1500....spójrzcie na zdjęcie..

waskibroklyn 14 Lut 2007 09:18 2257 8
  • #1 14 Lut 2007 09:18
    waskibroklyn
    Poziom 16  

witam!
    w załączniku jest zdjęcie zrobione tego co wyszło z tej drukarki po wymianie głowicy na troche lepsza(tamta zaschła). Nie wiem co możę być przyczyną tej usterki żę tak nieładnie drukuje..Tusz co prawda nie jest oryginalny, ale kiedys na tej starej głowicy drukowało bez żądnych zarzutów zdjęcie i gadałem z kolesiem który używa tego samego tuszu i jemu tez drukuje naprawde ąłdnie.

popatrzcie na to zdjęćie i wydruk testowy drukarki. Cos się tam lekko rozmazuje a na zdjęciu wydrukowanym na papierze fotograficznym wydruk jest z kropek i naprawde bardzo brzydki.....zdjęcie może niezbyt ładne, ale widać na czarnej bluzce(te kropki...)

pomocy!!!!!!!!

0 8
  • #2 14 Lut 2007 09:51
    zbyhol
    Poziom 17  

Powodów może być kilka. Raczej nie jest to wina tuszu. Najpierw sprawdź ustawienia wydruku czy jakość nie jest zaniżona, bo na to wygląda. Jeżeli ustawienia masz dobre to już zostanie Ci tylko wymiana głowicy. Ewentualnie możesz przeinstalować sterowniki lub zainstalować jakieś nowsze.

0
  • #3 14 Lut 2007 12:16
    TECHNO-PRINT
    Poziom 20  

Sprawdź czy nie masz za mało tuszu ewentualnie zrób dokładne czyszczenie głowicy. Jeśli nie pomoże to głowica do wymiany.

Dodano po 1 [minuty]:

Przeinstalowanie sterowników na pewno nie pomoże szkoda zachodu i czasu

0
  • #4 14 Lut 2007 13:36
    starter55
    Poziom 24  

A mi sie wydaje ze ktos sie zapawił w paincie sprayem pod twoją nieobecność

Zdjecie naprawde zabawne takie same robi moja 4letnia corka :D

0
  • #5 14 Lut 2007 14:08
    waskibroklyn
    Poziom 16  

starter55 napisał:
    A mi sie wydaje ze ktos sie zapawił w paincie sprayem pod twoją nieobecność
    Jesli mam racje to wierz gdzie kliknąć
    Zdjecie naprawde zabawne takie same robi moja 4letnia corka :D

nie chodzi mi o zamalowanie sprayem w paincie, tylko o jakośc wydruku....sprayem sam zamalowałem.

0
  • #7 14 Lut 2007 15:46
    TECHNO-PRINT
    Poziom 20  

wałki niemają tu nic do rzeczy to wina podawania tuszu

0
  • #8 14 Lut 2007 16:03
    waskibroklyn
    Poziom 16  

mi też sie wydaje ż to wina głowicy i chyba nie bardzo pójdzie coś z tym zrobić..a już się cieszyłem żę mam sprawną drukarke...ale tylko tak robi przy zdjęciach także chyba i tak sobie ją zostawie...chociaż sam nie wiem.....a jest jakaś rada na to coś???no nie chce mi się wierzyć że to wina głowicy

0
  • #9 15 Lut 2007 09:03
    waskibroklyn
    Poziom 16  

przkro mi stwierdzić Panowie, ale nikt mi nie pomógł. Problem rozwiązałem sam i nie jest to wina głowicy, nie jest to wina drukarki tylko to wina programu za pomą którego drukuje zdjęcie. Podczas wydruku tym programem (oryginalny załącznik do canona) wtedy wychodzą takie brzydkie, a po wydruku programem z windowsa-takim do przeglądania zdjęć....SUPER

Temat uważam za zamknięty iż problem się rozwiązał i przestrzegam innych -zanim wyrzucicie głowice do kosza to sprawdzcie ją...

POZDRAWIAM

0