Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalny pulpit. Nie można włączyć usługi. Jak to naprawić?

szewczykm 14 Lut 2007 20:41 1417 5
  • #1 14 Lut 2007 20:41
    szewczykm
    Poziom 9  

Nie moge odpalić zdalnego pulpitu.....
    Mam RUTHER D-Link, Laptopa z win xp i PC z win xp. Komputery nie mogą sie połączyć...
    Kiedy chce w laptopie we własciwościach połączeń internetowych włączyć zezwalanie innym użytkownikom sieci na łączenie sie poprzez połączenia internetowe tego komp... wyskakuje mi komunikat;
    "Podczas włączania Udostępniania połączenia internetowego wystapil blad. Nie mozna wlaczyc uslugi polaczenia internetowego. Polaczenie przez siec lokalna LAN jest juz skonfigurowane z adresem IP wymaganym do automatycznego adresowania IP"
    Na PC te ustawienia przeszły normalnie.....

Gdzie mam kliknąć, co dłubnąć......

0 5
  • #2 15 Lut 2007 08:07
    d.d
    Poziom 20  

czy laptop i komputer się widzą w sieci ??

0
  • #3 15 Lut 2007 09:02
    galaxy_938
    Poziom 24  

A przypadkiem coś ci się nie pomyliło ?? Po co chcesz udostepniać internet na laptopie?? Moj komputer>prawo klik>Wałściwości>Zdalny i zaznacz "Zezwalaj użytkownikom na zdalne łączenie się z tym komputerem"

0
  • #4 15 Lut 2007 09:19
    tompog
    Poziom 11  

Jeśli kompy widzą się w sieci i masz włączone Mój komputer>prawo klik>Wałściwości>Zdalny i zaznacz "Zezwalaj użytkownikom na zdalne łączenie się z tym komputerem"
    a w dalszym ciągu nie możesz się połączyć przez zdalny pulpit to spróbuj założyć hasełko :) u mnie pomogło

0
  • #5 15 Lut 2007 18:10
    szewczykm
    Poziom 9  

tak laptop i komputer widzą sie w sieci

Dodano po 2 [minuty]:

...i jest zaznaczone na obu kompach Zezwalaj użytkownikom na zdalne łączenie się z tym komputerem" ....
    a gdzie mam założyć to hasełko?

0
  • #6 15 Lut 2007 20:38
    tompog
    Poziom 11  

na swoim koncie użytkownika w tym celu musisz wejść w ustawienia ->panel sterowania->konta użytkowników. Teraz musisz kliknąć na ikonę użytkownika w którym chcesz założyć hasełko. Jak już to zrobisz to logujesz się przez zdalny pulpit na to właśnie konto :)

0