Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośnik Beyma do kolumny w domu...który wybrać?

15 Lut 2007 18:06 824 3
  • Poziom 25  
    Witam.
    Chcę zrobić sobie dwie kolumny do domku trójdrożne lub dwudrożne(pokój 5mx3m) i chcę wybrać z głośników beymy.Tylko,że przeglądając ofertę z tej firmy już na samym początku mam dylemat,gdyż nalazłem trzy rodzaje głośników którymi jestem zainteresowany ale nie wiem który model wybrać,który byłby leprzy.Jeden jest woofer drugi jest średnio-niskotonowy a trzeci nisko tonowy.Dodam,że lubię słuchać muzyki hip-hop,dance,rive itp.Zresztą lubię chyba każdą muzykę :).

2-A jeszcze inne pytanie...jaka jest różnica pomiędzy głośnikiem woofer a nisko tonowym?.
  • Poziom 31  
    jeśli masz kase żeby zrobić 3way z powerem 12 to jaknajbardziej ;]
  • Poziom 25  
    takero napisał:
    jeśli masz kase żeby zrobić 3way z powerem 12 to jaknajbardziej ;]

Sory ale nie kumam o co chodzi tobie z tym 3way z powerem12 :(.
    Mógłbyś trochę jaśniej...tak dla nie kumatych?.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Power 12 jest głośnikiem samochodowym, bardzo dobrym, ale też nie tanim i do domu raczej powinieneś dobierać przetworniki określone przez producenta jako seria STUDIO. Jeżeli chcesz większego kopa, to seria SM lub CM, jak chcesz się pozbyć gryzoni i sąsiadów, to seria PRO. http://profesional.beyma.com/ENGLISH/producto.php
    Zawsze jednak miej na uwadze to, że musisz mieć odpowiedni sprzęt do napędzania kolumn. Przejrzyj ofertę Elestry, oni bazują na głośnikach Beymy