Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV palladium 11ak45b5. Brak treści obrazu. Inna pamięć wgrana.

15 Lut 2007 18:31 1738 10
  • Poziom 15  
    tv przywieżiony z niemiec z uszkodzonym kineskopem i brakującą pamiećią chasis 11ak45b5 po włożeniu zaprogramowanej pamieći tv startuje ale brak treści obrazu po podkręceniu scren jest kolorowa poświata napięcia wszystkie są pamięc była wgrana od SHARP 29LF92EC 11AK45B5 TV SDA555XFL 24LC16 a mój palladium jest 28 cali czy to może być przyczyną
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 27  
    obstawiam na odchylanie pionowe niemusi ale to czesty objaw w tym telewizorze uprzedze pytanie , poziomej kreski niewidac bo generator wywalił ja poza obszar ekranu.
  • Poziom 15  
    ta poświata wygląda tak wydaje mi sie ze pion jest sprawny TV palladium 11ak45b5. Brak treści obrazu. Inna pamięć wgrana.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 27  
    czy tam widac snieg pomiedzy powrotami ? jesli tak to rzeczywiscie nie pion .
    a jak wzmacniacze wizji pracuja ok to tylko matryca .
    czy on ma styłu 2 płyty rozwierane na zawiasach?

aa i korekcja tez lezy. moze jakies wspolne zasilanie?
  • Poziom 15  
    nie raczej to nie śnieg scren jest na maksa itakie złudzenie a co do płyty jest z jednej częsci
  • Poziom 27  
    dzwiek prawidłowy ? mogłes lub czy była stacja zetrojona ?
  • Poziom 15  
    nie ma dzwięku i co ciekawe tv startuje nawet beż pamięci obawiam sie że to procesor
  • Poziom 27  
    a no własnie czyli sam generator 15.625 smiga jak dostaje zasilanie to niemasz zadnych rozkazow , moze byc procesor bez pamieci niepodejmie pracy.
    kiedys tez byłem zwziety na takie usterki tak dla siebie teraz ze schodow spycham takie graty szkoda zycia LCD wchodzi !
  • Spec od car audio
    Witam!
    Ja też poszukuje oryginalnego wsadu do takiego TV (w tym temacie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic694459.html ). Czy twój model jest taki sam? Jeśli tak to wyślę Ci wsad na 100% pracujący i wypróbowany (po wielu eksperymentach na wsadach z różnych modeli) w moim TV. U mnie wszystko chodzi tzn. można ustawić stacje, reg. tryb serwisowy, bajery typu korektor barwy dźwięku, działa TXT, PIP itd. natomiast jest problem ze skaczącym obrazem (zrywanie synchro ramki). Jeśli chcesz to możemy poeksperymentować i dzięki temu ja też dostanę wskazówkę o swojej usterce. Patrząc na fotkę, którą zamieściłeś, to jest duże prawdopodobieństwo, że włąśnie wsad eepromu się wysypał!
    Pozdrawiam Tomek.
  • Poziom 15  
    w sumie jak ci nie sprawi problemu to możesz podesłać mi ten wsad bo tv jest już po wymianie kineskopu obódowa w idealnym stanie aż szkoda go złomować
  • Spec od car audio
    Poszedł na PW (jeśli okaże się dobry dołożę do Bazy Wsadów z odpowiednim opisem). Napisz jak Ci to ruszyło na tym wsadzie! Napisz dane swojego TV tzn. model! Taki sam jak mój? Dwa tunery, procek itd? Opis w linku w moim poprzednim poście.