Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xsara picasso wentylator

bkrol74 16 Lut 2007 20:31 10121 9
  • #1 16 Lut 2007 20:31
    bkrol74
    Poziom 10  

witam wszystkich kto mogłby mi pomoc , mam jak mi się zdaje niewielki klopot z picasso 2004 rok 2,0hdi kupilem auto po wypatku mial uszkodzoną skrzynke bezpieczników tę na nadkolu kierowcy była komoletnie rozbita po zamontowaniu drugiej auto kręci ale nie odpala , nieoriętuje się czy w takich samochodach są wyłączniki bezpieczeństwa tzn. uderzeniowe jeżeli ktoś by o takowych coś wiedział i gdzie się znajdują to proszę o pomoc pozdrawiam.

0 9
  • #2 16 Lut 2007 21:24
    cardiag
    Poziom 30  

ropka nie zeszła?

Dodano po 27 [sekundy]:

moze zapowietrzony

0
  • #3 17 Lut 2007 14:39
    bkrol74
    Poziom 10  

nie nie paliwko jest dochodzi nie zapowietszony jest równiez jeżeli kręce rozrusznikiem to pojawia się lampka od imobilajzera , może to to że ta skrzynka bezpieczników którą zmieniłem moze byc inna ?.

0
  • #4 17 Lut 2007 16:02
    procekkk
    Poziom 24  

Jakie masz masz bledy w steroniku.
    Jak pali sie kontrolka od immo to najprawdopodobniej nie rozpoznaje klucza.
    wylacznik bezpieczenstwa jak na rysunku(oznaczony na czerwono).

0
  • #5 17 Lut 2007 17:01
    bkrol74
    Poziom 10  

niemoge powiedziec jaki jest bląd poniewasz niemam mozliwosci podłączenia komptera zew. poniewasz do tego musi byc przekręcony zaplon a mi jeszcze sie wpierniczyła opcja ekonomy coś takiego co w francuzach podobiesz nie montuje aby nie rozładowac akumulatora świeci sie ekonomi że funkcja jest aktywna i po czterech sekundach rozlancza zaplon i lipa z podlączenia a żeby tą obcje wyłączyc powiedziano mi w servisie ze trzeba uruchomi silnik i kolo się zamyka. ale dzięki i za zdięcia spróbuje poszukac ale wydaje mi sie że u mie tego w tym miejscu (wyłacznika) niema ja mam 2004 R. niewiem z jakiego modelu jest ta fotka . ale dziekuje pozdrawiam.

0
  • #6 18 Lut 2007 10:32
    zi.ko
    Poziom 25  

"ECONOMY MODE" odłącza radio i inne niepotrzebne odbiorniki. Na pewno nie przeszkadza przy odpaleniu samochodu ani przy diagostyce.

0
  • #7 18 Lut 2007 14:50
    zbyniuś
    Poziom 26  

Ta skrzynka będzie bardzo ważna,musisz sprawdzić czy jest do tego modelu i silnika.

0
  • #8 18 Lut 2007 19:12
    bkrol74
    Poziom 10  

skrzynka jest od tego modelu wszystkie symbole są takie same ktoś tylko powiedział mi ze w tej skrzynce znajduje się imobilajser tylko niebardzo wiem czy napewno aby nie zaprowadzi gdzieś do elektronika i narobic niepotszebnych kosztów . pozdrawiam dzięki

Dodano po 5 [minuty]:

próbowałem przeprowadzic diagnostyke tego samochodu ale bez włączonego zapłonu niebyło to możliwe niekomunikował się z komp. samochodu a jak napisałem wcześniej ekonomy od tego zamochodu po czterech pięciu sekundach rozłancza tagrze zapłon cho niewiem tak naprawde czy to normalne.

0
  • #9 18 Lut 2007 22:26
    zi.ko
    Poziom 25  

Ale jesteś uparty na to "Economy mode" Spróbuj ściągnąć wtyczkę z alternatora lub podać na kabel kontrolki ładowania plusa przez kontrolkę żeby zasymulować odpalenie auta.

0
  • #10 18 Lut 2007 22:27
    ANDRZEJ R
    Poziom 17  

immo jast w bsi ekonomy nie ma wplywu na odpalanie i diagnostyke na wylaczonym zaplonie nie polaczysz sie z ecu szwankuja czesto przekazniki podwojne. szyna diagnostyczna szeregowa silnik , skrzynia , abs wiec jak masz gdzies przerwe to sie nie polaczysz ani nie odpalisz!!!
    nie wiem jaki zaplon rozlacza? nie ma wtrysku , na to ma wplyw wiele czynnikow moze o wiele prostszych
    prokxia !!!!!!

Dodano po 25 [sekundy]:

proxia

1