Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SE k300i nie włącza się po wgraniu softu

niutati 17 Feb 2007 02:35 1193 5
    niutati
    Level 10  
    Miałem zamiar zgrać nowego softa do k300i nie mogłem zgrać go program SeTool2, spróbowałem programem Da Vinci dałem żeby sczytał mi informacje o cid, sczytał. Między czasie ściągał mi się soft z neta. Zauważyłem, że w przeciwieństwie jak to robiłem SeTool2 tel się po tej operacji nie chce włączyć, I tutaj zrobiłem zapewne największy błąd, bo postanowiłem zobaczyć czy się będzie ładował. Po tej operacji nie reaguje na nic na żaden z wyżej wymienionych programów, do tego gdy go podłączę do kabla i włączę program Da Vinci to świeci się dioda przy wyłączniku. Są jakieś szanse żeby go uratować??
    Miałem zamiar zgrać nowego softa do k300i nie mogłem zgrać go program SeTool2, spróbowałem programem Da Vinci dałem żeby sczytał mi informacje o cid, sczytał. Między czasie ściągał mi się soft z neta. Zauważyłem, że w przeciwieństwie jak to robiłem SeTool2 tel się po tej operacji nie chce włączyć, I tutaj zrobiłem zapewne największy błąd, bo postanowiłem zobaczyć czy się będzie ładował. Po tej operacji nie reaguje na nic na żaden z wyżej wymienionych programów, do tego gdy go podłączę do kabla i włączę program Da Vinci to świeci się dioda przy wyłączniku. Są jakieś szanse żeby go uratować??
    szlejk
    Level 21  
    Witam. Coś niebardzo rozumiem ten twoj temat. Próbowałeś wcisnac mu nowy soft czy chcesz dale zczytac info z nieg. Sprawdz czy bateria ci nie padłam, czasami pomaga wyjecie baterii na chwile.
    niutati
    Level 10  
    Zczytywałem informacje z zamiarem potem wczytania nowego softu.No ale niestety stało się to co wyżej pisałem. Narazie nic z takich zeczumu niepomaga:cry:
    niutati
    Level 10  
    Thx. Telefon się nie włączył ale zaskoczył na programy. Dziękuje wszystkim za pomoc.Teraz flashowanie.