Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokie N70 po zalaniu piwem

17 Lut 2007 15:17 948 3
  • Poziom 11  
    Witam, zakupiłem na allegro telefon marki nokia ale niestety nie działa, poprzedni własciciel twierdził ze zalał go piwem. Po próbie włączenia wyświela się coś na chwile na wyświetlaczu i gaśnie. Nie zapala się podświetlanie klawiatury. Rozebrałem ten telefon na części pierwsze, wykąpałem go w płynie do płukania elektroniki i nic niestety to nie pomogło. nie wiec co więcej moge zrobić. proszę o pomoc. Może odres dobrego serwisu na terenie łodzi.:cry:
  • Spec od drukarek
    spróbowałbym na innej baterii działać.
    Jeśli nadal nie bedzie ruszać będzie potrzebna stacja HA, troche ją pogrzać a potem sofcik.
    pozdrawiam
  • Poziom 11  
    To raczej ne jest wina baterji. Włożyłem nową, ledwo co sformatowaną i nie działa. Patrząc po rozebraniu to elektronika całkiem dobrze wygląda.
  • Poziom 10  
    Najgorsze co można zrobić to kupić telefon po zalaniu,mimo że na oko nie widać śladów oksydacji,to zapewne ciecz dostała się pod scalaki,małe zwarcie i trach padła cyfrówka, jeśli jest na gwarancji to zapewne odeślą z unieważnioną gwarancją za ingerencje,a naprawa pogwarancyjna takiego tel może oscylować w granicy 100-200 zł pozdrawiam