Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka INDESIT W84TX. Pobiera niewielką ilość wody.

pie.ro 18 Lut 2007 17:56 2475 6
  • #1 18 Lut 2007 17:56
    pie.ro
    Poziom 10  

Witam
    Mam problem, pralka pobiera podczas prania niewielką ilość wody.
    Sitka na zasilaniu wody są czyste.

0 6
  • #2 18 Lut 2007 18:16
    zayzayer
    Specjalista AGD

Ile tej wody pobiera? Sprawdź to bez wsadu.

0
  • #3 18 Lut 2007 18:50
    andrzej-jur
    Poziom 16  

Witam
    Może jest zanieczyszczony układ sterowania poziomem wody,który jest pomiędzy wężem[zbiornik-pompa],a hydrostatem.Wystarczy przeczyścić i wszystko wróci do normy.
    Powodzenia Andrzej

0
  • #4 18 Lut 2007 20:31
    PS 663S BIO
    Poziom 31  

A moze to jest pralka w klasie A :?:
    W takich pralkach pranie przewala sie pol suche w bebnie i jest to normalne :lol:

Sorry za brak polskich znakow ale pisze ze szwedzkiego laptopa ;)

0
  • #5 18 Lut 2007 21:07
    skryn
    Admin grupy AGD

PS 663S BIO napisał:
    A moze to jest pralka w klasie A :?:
    W takich pralkach pranie przewala sie pol suche w bebnie i jest to normalne :lol:

Bo to jest pralka w klasie AAA i myślę, że układ hydrostatu nie zdążył się jeszcze zapchać... no chyba, że ktoś użuwa proszków rodem z Biedronki lub płatków mydlanych... :wink:

0
  • #6 18 Lut 2007 21:17
    eeban
    Specjalista AGD

a pranie całe mokre po około 8 minutach od startu >>>jeśli całe to tak ma być >>>wszak to klasa AA

0
  • #7 19 Lut 2007 00:44
    PAWEŁ74
    Poziom 27  

ja mam też pralkę indesit chyba o ile pamiętam właśnie taką W84 końcówki już napewno nie pamiętam (pralko-suszarkę) i jak pierze to pobiera właściwie tylko tyle wody aby pranie było mokre. Gdy ją pusciłem bez wsadu to ledwo wodę było widać (nieco powyżej wirnika) Trzeba stosować mało proszku inaczej piany jest pełno szczególnie przy programach dla delikatnych tkanin...
    PS. Jak ktoś by planował kupno pralko - suszarki to niech się zastanowi, chyba że lubi prasować :)

0
  Szukaj w 5mln produktów