Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

fujitsu siemens Amilo L-series karta sieciowa bezprzewodowa

araman 19 Feb 2007 21:04 3673 6
    araman
    Level 14  
    Mam problem z połaczeniem bezprzewodowym, wcześniej jak się łaczyłem to naciskałem klawisz łaczyłem się z siecią tj zapalała się odpowiednia dioda. Od pewnego czasu połaczenie nie bylo używane dzisiaj nacisnąłem przycisk ale dioda się nie zapala, Jak sprawdzić czy nawiązuje połączenie. I jeszcze jedno co oznaczają diody mam ich 7 jedna zielona to oznacza dzianie komputera ,druga żółta to ładowanie trzecia sygnalizuje pracę procesora ( chyba tak bo się świecia na niebiesko jak coś się robi) czwarta to ta od sieci bezprzewodwej która się właśnie nie zapala,piąta z symbolem kłodki czy jakoś tak w środku litera A to od Caps Lock i dwie które nie wiem co oznaczają jedna z kłódką a w środku 2 strzałki w górę i w dół i ostatnia z 1 w środku która od pewnego czasu świeci się cały czas na niebiesko. Kiedyś się nie świeciła -nie wiem jak to wyłaczyć i co to oznacza może coś włączyłem i dlatego nie mogę włączyć sieci bezprzewodowej??
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    GD
    Level 22  
    np we wlasciwosciach "moich miesc sieciowych" tam masz wszystkie polaczenia (bedzie tam i to od tej karty) jesli bedzie aktywne to napewno to poznasz

a czy jest mozliwe, ze ja wylaczyles? Badz to polaczenie?
    zas diod nie kojarze (brak wyobrazni), napewno w dokumentacji swego laptopa znajdziesz ;P
    araman
    Level 14  
    Dzięki za odpowiedź we własciwościach nie mam tego połączenia i okazuje się że karta jest wyłączona kiedyś włączałem ją przyciskiem ale teraz jest coś nie tak. NIestety przeszukałem całą książkę od laptopa i nie znalazłem opisu diód A mam Fujitsu siemens Amilo L 1310 G
    marek-mba
    Level 18  
    Jeśli chodzi o diody to może tu odszukasz odpowiedź:
    Tu
    marek-mba
    Level 18  
    No to po angielsku - tu link działa. Nie sprawdzałem co jest w środku bo nie ma Adobe Reader`a.
    araman
    Level 14  
    W podanym linku znalazłem instrukcję po polsku już wiem do czego służa wszystkie diody i przyciski. Dla fachowców są to pewnie banalne sprawy. Niestety mam problem z połaczeniem bezprzewodowym nie wiem czy działa jak by to sprawdzić. Mam router D-link 624 po kablu łacze się z nim bez problemu ale jak tu połaczyć się bez kabla, w instrukcji routera pisza że powinien bezprzewodowo działać bez konfiguracji już po uruchomieniu, czy trzeba go jakoś specjalnie ustawiać? muszę jutro chyba sciągnąć do domujakiegoś fachowca od sieci