Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to jest? Przeglądarka SesMonkey, komunikat.

20 Lut 2007 21:42 975 4
  • Poziom 14  
    Witam! Podczas próby połączenia z jakomkolwiek stroną za pomocą przeglądarki SesMonkey wyświetla się komunikat jak na załaczonym zdjęciu. Pierwszy raz takie coś widze i nie mam zielonego pojęcia co o tym myśleć.
    Jak by ktoś mógł coś powiedzieć to byłbym wdzięczny.
    Pozdrawiam!
    Co to jest? Przeglądarka SesMonkey, komunikat.
    Moderowany przez TONI_2003:

:arrow: Kliknij aby powiększyć :!:
    Proszę tylko zamieszczać fotki tak jak w linku poniżej.
    Sądzę że jest to zrozumiale dla wszystkich, a przynajmniej powinno być.
    Choć jakoś nie mogę się przekonać do tego obserwując co poniektórych ...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

• Poziom 38  
    Tłumaczenie treści komunikatu:

"Podczas próby połączenia się z adresem: http://www.kurnik.pl
    pojawił się następujący błąd:
    * DOSTĘP WZBRONIONY
    konfiguracja uprawnień obecnie uniemożliwia Ci dostęp do żądanego adresu. Skontaktuj się z Twoim dostawcą usługi, jeśli uważasz, że to jest niewłaściwe.
    Twoim administratorem jest webmaster.
    ..."
  • Poziom 14  
    To znaczy, że administrator bawi się siecią? Już myślałem, że to znowu jakiś robal albo inne badziewie.
    Pozdrawiam!
  • Poziom 38  
    Nie, to nie zabawa admina, po prostu nie masz uprawnień do wejścia na ten portal. Może jest potrzebne logowanie, albo hasło dostępu, albo wchodzisz "skądś", skąd link utracił ważność.
  • Poziom 14  
    No to mnie Jerzy troche zmartwiłeś bo to dotyczyło wszystkich stron jakie w danym momencie chciałem otworzyć np. WP, Onet,czy nawet strona Elektroda.pl a stało sie to w momencie gdy mój administrator przyspieszył moje łącze przez jakieś 40min nie mogłem za pomocą tej przeglądarki otwierać stron ale za pomocą innych przeglądarek nie było problemu.
    Jeżeli nadaży sie okazja to zapytam sie administratora sieci co on o tym myśli.
    Pozdrawiam wszystkich