Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję instrukcji obsługi Rover 620 si (benzyna) 96 KW

bolixik 21 Lut 2007 01:17 12868 15
  • #1 21 Lut 2007 01:17
    bolixik
    Poziom 9  

Witam.
    Jak w temacie.
    Poszukuję instrukcji do Rovera 620.
    Z góry dzięki.

0 15
  • #2 18 Maj 2007 23:39
    kings
    Poziom 12  

witam
    własnie kupiłem rovera 620 ,
    praktycznie pół rozebrałem , zaczałem od wymian łozysk, koncze na żarówkach np zegarka.
    byłbym wdzieczny za schemat lub instrukcje,
    za 3 tyg bede miał ksiązkę napraw i serwisową z angli - moge sie podzielic skanem :)
    pozdrawiam

0
  • #3 22 Maj 2007 22:47
    bolixik
    Poziom 9  

Ja mam swojego już ze 4 miesiące i jak narazie nic nie wymieniłem poza żarówkami świateł mijania. Powód - nic się nie psuje igła jak narazie - odpukać. Widzę tylko że zapowiada mi się wymiana uszczelki kolektora wydechowego bo trochę tamtędy mi wieje na silnik. Przebieg mam oryginał na 100% 220 tys. Jak by co zawsze mogę się podzielić jakimiś doświadczeniami na jego temat. pozdrawiam a co do skana to ja bardzo chętnie :-)

0
  • #4 23 Maj 2007 08:59
    kings
    Poziom 12  

witam
    Posiadam schematy elektryczne i instrukcje do wszystkich modeli rovera, najwiecej do modelu serii 600.Jest to w pdf- w jednym pliku 500mb, Jesli ktos posiada program konwertujący z pdf na np worda - lub serial do niego - przerzuce schematy i udostepnie potrzebującym.POZDRAWIAM :)

2
  • #5 02 Lip 2008 22:58
    krajan32
    Poziom 1  

siemanko czy masz jeszcze te instrukcje do rovera 600.dzieki

1
  • #6 03 Paź 2008 23:23
    AliceJ
    Poziom 1  

hehe.. Witam!
    ja mam też takie autko i poza podstawowymi naprawami nic nie trzeba w niego dokładać :) fajne autko które jest na wszystkich częściach hondy accord wiec z częściami raczej niema problemu :) co do uszczelki pod kolektorem to tez mi wydmuchało i pare groszy poszło.. jedyne z czym mam problem to znalezdz do niego lewa lampe przednia albo może sam klosz tylko nie angielska.. bo niestety ale części nadwozia oprócz klamek :) są angielskie.. jak by mógł ktoś mi podpowiedzieć gdzie mogę lampę znalezdz a co do instrukcji to tez nie mam więc byłabym wdzięczna za taka kopie.. Pozdrawiam :)

0
  • #7 22 Mar 2009 20:04
    Ricardo290366
    Poziom 15  

Chcę kupić Rover 620 si , posiada uszkodzony silnik krokowy przepustnicy
    oraz przy gwałtownym dodaniu gazu strzela w filter powietrza (na LPG),
    świeci kontrolka awarii silnika. Proszę o shematy pdf, opinię ,pomoc rozwiązania problemu . Co sprawdzać przed zakupem ?

0
  • #8 17 Kwi 2009 11:10
    klina_pion
    Poziom 1  

Witam mam ten sam problem co kolega wyzej dlawi sie i skacza obroty na gazie instalacja gazowa to omvl prosze o pomoc albo jakas instrukcje do tego modelu auta

1
  • #9 23 Lip 2009 13:28
    sfinx1988
    Poziom 1  

ja mam pytanie co oznacza zielona lampka z kluczykiem w rover 600 tdi proszę o pomoc bo czytałem że macie instrukcje obsługi do tej serii pozdrawiam

0
  • #10 06 Sie 2009 15:54
    paggy
    Poziom 9  

witam mam pytanie widze ze jestes troszke obcykany w roverze.mam rovera 620si 1993rok i nie moge odpalic rozrusznik kreci pompa paliwowa dziala a nie odpala.moze to przez alarm bo nie dziala .moze wiesz jak odlaczyc ten alarm bo no jest podobno z blokada a nie ma immobilaizera.

0
  • #11 05 Paź 2009 14:36
    jony1000
    Poziom 1  

paggy napisał:
    witam mam pytanie widze ze jestes troszke obcykany w roverze.mam rovera 620si 1993rok i nie moge odpalic rozrusznik kreci pompa paliwowa dziala a nie odpala.moze to przez alarm bo nie dziala .moze wiesz jak odlaczyc ten alarm bo no jest podobno z blokada a nie ma immobilaizera.
    miałem taki sam problem był to układ zapłonowy w kopułce:| te same obiawy co wymianileś koszt naprawy 600zł taniej wyjdzie kupić z rozbiurki pozdrawiam

0
  • #12 30 Lis 2009 22:10
    many1977
    Poziom 2  

zielona kontrolka z kluczykiem jest od immobilaizera

0
  • #13 13 Lut 2010 11:50
    kings
    Poziom 12  

Oto schemat instalacji elektrycznej ROVER 600, 620, 623, lub HONDA ACCORD. kompletny schemat wszystkich obwodów, wraz z opisem. Posiadam cały manual oraz ksiązkę napraw ( step by step ) ROVER 600 HONDA ACCORD. W razie problemów śmiało piszcie na maila.(odbieram codziennie ) Przesiedziałem przy swoim roverku kilkanaście nocy, usprawniając i naprawiając :) pozdro !

5
  • #14 09 Kwi 2010 17:54
    paggy
    Poziom 9  

tez mam wielka prośbę jak ktoś posiada instrukcje do rovera 620si to bardzo proszę o kopie.
    z góry bardzo dziękuję.

1
  • #16 15 Gru 2011 19:07
    kings
    Poziom 12  

Jeśli strzela na gazie, prawdopodobnie jest zbyt uboga mieszanka gazu, wyregulować, Lub założyć silniczek krokowy do gazu wraz ze sterownikiem np stag Xl. ( oszukuje też sygnał z sondy lambda )
    problemy z obrotami - Jeżeli termiczny zawór obrotów biegu jałowego ( umieszczony pod przepustnicą na PGMFI ) jest uszkodzony to obroty sie przywieszają, są podwyższone lub falują , ale tylko w zakresie powyżej 1500rpm. Jeżeli obroty falują, ale są na normalnym poziomie to raczej silniczek krokowy umieszczony z przodu PGM FI ,
    Po naprawie/wymianie którego kolwiek elementu - trzeba zrobic reset kompa i auto -naukę parametrów pracy. (lampa check engine powinna zgasnąć )

0
  Szukaj w 5mln produktów