Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję instrukcji obsługi Rover 620 si (benzyna) 96 KW

bolixik 21 Feb 2007 01:17 13288 15
Wago
    bolixik
    Level 10  
    Witam.
    Jak w temacie.
    Poszukuję instrukcji do Rovera 620.
    Z góry dzięki.
  • Wago
    kings
    Level 12  
    witam
    własnie kupiłem rovera 620 ,
    praktycznie pół rozebrałem , zaczałem od wymian łozysk, koncze na żarówkach np zegarka.
    byłbym wdzieczny za schemat lub instrukcje,
    za 3 tyg bede miał ksiązkę napraw i serwisową z angli - moge sie podzielic skanem :)
    pozdrawiam
    bolixik
    Level 10  
    Ja mam swojego już ze 4 miesiące i jak narazie nic nie wymieniłem poza żarówkami świateł mijania. Powód - nic się nie psuje igła jak narazie - odpukać. Widzę tylko że zapowiada mi się wymiana uszczelki kolektora wydechowego bo trochę tamtędy mi wieje na silnik. Przebieg mam oryginał na 100% 220 tys. Jak by co zawsze mogę się podzielić jakimiś doświadczeniami na jego temat. pozdrawiam a co do skana to ja bardzo chętnie :-)
  • Wago
    kings
    Level 12  
    witam
    Posiadam schematy elektryczne i instrukcje do wszystkich modeli rovera, najwiecej do modelu serii 600.Jest to w pdf- w jednym pliku 500mb, Jesli ktos posiada program konwertujący z pdf na np worda - lub serial do niego - przerzuce schematy i udostepnie potrzebującym.POZDRAWIAM :)
    krajan32
    Level 1  
    siemanko czy masz jeszcze te instrukcje do rovera 600.dzieki
    AliceJ
    Level 1  
    hehe.. Witam!
    ja mam też takie autko i poza podstawowymi naprawami nic nie trzeba w niego dokładać :) fajne autko które jest na wszystkich częściach hondy accord wiec z częściami raczej niema problemu :) co do uszczelki pod kolektorem to tez mi wydmuchało i pare groszy poszło.. jedyne z czym mam problem to znalezdz do niego lewa lampe przednia albo może sam klosz tylko nie angielska.. bo niestety ale części nadwozia oprócz klamek :) są angielskie.. jak by mógł ktoś mi podpowiedzieć gdzie mogę lampę znalezdz a co do instrukcji to tez nie mam więc byłabym wdzięczna za taka kopie.. Pozdrawiam :)
    Ricardo290366
    Level 16  
    Chcę kupić Rover 620 si , posiada uszkodzony silnik krokowy przepustnicy
    oraz przy gwałtownym dodaniu gazu strzela w filter powietrza (na LPG),
    świeci kontrolka awarii silnika. Proszę o shematy pdf, opinię ,pomoc rozwiązania problemu . Co sprawdzać przed zakupem ?
    klina_pion
    Level 1  
    Witam mam ten sam problem co kolega wyzej dlawi sie i skacza obroty na gazie instalacja gazowa to omvl prosze o pomoc albo jakas instrukcje do tego modelu auta
    sfinx1988
    Level 1  
    ja mam pytanie co oznacza zielona lampka z kluczykiem w rover 600 tdi proszę o pomoc bo czytałem że macie instrukcje obsługi do tej serii pozdrawiam
    paggy
    Level 10  
    witam mam pytanie widze ze jestes troszke obcykany w roverze.mam rovera 620si 1993rok i nie moge odpalic rozrusznik kreci pompa paliwowa dziala a nie odpala.moze to przez alarm bo nie dziala .moze wiesz jak odlaczyc ten alarm bo no jest podobno z blokada a nie ma immobilaizera.
    jony1000
    Level 1  
    paggy wrote:
    witam mam pytanie widze ze jestes troszke obcykany w roverze.mam rovera 620si 1993rok i nie moge odpalic rozrusznik kreci pompa paliwowa dziala a nie odpala.moze to przez alarm bo nie dziala .moze wiesz jak odlaczyc ten alarm bo no jest podobno z blokada a nie ma immobilaizera.
    miałem taki sam problem był to układ zapłonowy w kopułce:| te same obiawy co wymianileś koszt naprawy 600zł taniej wyjdzie kupić z rozbiurki pozdrawiam
    many1977
    Level 1  
    zielona kontrolka z kluczykiem jest od immobilaizera
    kings
    Level 12  
    Oto schemat instalacji elektrycznej ROVER 600, 620, 623, lub HONDA ACCORD. kompletny schemat wszystkich obwodów, wraz z opisem. Posiadam cały manual oraz ksiązkę napraw ( step by step ) ROVER 600 HONDA ACCORD. W razie problemów śmiało piszcie na maila.(odbieram codziennie ) Przesiedziałem przy swoim roverku kilkanaście nocy, usprawniając i naprawiając :) pozdro !
    paggy
    Level 10  
    tez mam wielka prośbę jak ktoś posiada instrukcje do rovera 620si to bardzo proszę o kopie.
    z góry bardzo dziękuję.
    kings
    Level 12  
    Jeśli strzela na gazie, prawdopodobnie jest zbyt uboga mieszanka gazu, wyregulować, Lub założyć silniczek krokowy do gazu wraz ze sterownikiem np stag Xl. ( oszukuje też sygnał z sondy lambda )
    problemy z obrotami - Jeżeli termiczny zawór obrotów biegu jałowego ( umieszczony pod przepustnicą na PGMFI ) jest uszkodzony to obroty sie przywieszają, są podwyższone lub falują , ale tylko w zakresie powyżej 1500rpm. Jeżeli obroty falują, ale są na normalnym poziomie to raczej silniczek krokowy umieszczony z przodu PGM FI ,
    Po naprawie/wymianie którego kolwiek elementu - trzeba zrobic reset kompa i auto -naukę parametrów pracy. (lampa check engine powinna zgasnąć )