Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa db-tronica 6600r. Serwis na śląsku?

21 Lut 2007 09:37 729 4
  • Poziom 10  
    witam.
    gdzie na slasku znajde serwis takowych radii lub gdzie dostane do niego czesci?problem polega na tym ze jak czyta plyty to po jakims czasie zwalnia plyta i wyskakuje error.elektryczna winda nie chce mi sie zamknac i potrzebuje nowe zatrzaski do panela.czy ktos moze zrobic maly kosztorys?mysle ze bedzie kolo 100zl.a moze sie myle?prosze o pomoc!
  • Poziom 43  
    Obawiam się że trochę wiecej, około 150zł w Biedronce, nowe. Tego sprzętu się nie serwisuje, wyrzuca się go i kupuje nowy. Chwilami zastanawiam się jak trzeba być zdesperowanym żeby na to dać rok gwarancji. To nie ma prawa pograć dłużej. A czasem jakiś serwisant zlituje się i naprawi (przypadkiem będzie miał części z podobnego, pozostawionego przez innego klienta) to wyjątek potwierdzi regułę.

SławeK
  • Poziom 10  
    wiem ze db-tronic to firma nie pierwszej jakosci ale skoro mam dac 300zl za nowe radyjko to wole za 100zl naprawic stare.tylko nie wiem gdzie takie naprawiaja.
  • Poziom 10  
    jeszcze raz prosze o pomoc
  • Poziom 22  
    widze ze masz za dużo kasy po co to serwisować jak za rok pojawi sie inna usterka a laeser i tak bedzie na wykończeni ja bym wolał dożucić jeszcze 200zl i kupić jakiegoś Kenwood albo PIONEER a gwarantuje ze jeszcze na tym zarobisz