Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

THE SIMS 2 - problem z uruchomieniem.

orzechopcja 21 Feb 2007 22:47 8615 5
    orzechopcja
    Level 12  
    Witam kupiłem grę THE SIMS 2 w sklepie zainstalowałem ją tak jak chciała instalacja na dysku C: zainstalowałem też 2 dodatki i np. THE SIMS 2 ZWIERZAKI działa jest ok. A podstawy THE SIMS 2 nie chce uruchomić wyświetla mi się komunikat --(Wykryto oprogramowanie emulujące CD/DVD. Wyłącz wszystkie programy do emulacji CD/DVD i ponownie uruchom program.)-- Co mam zrobić bo nie bardzo wiem o co chodzi z tym emulatorem. posiadam Vista Premium. Proszę o pomoc bo ta gra jest dla córki i ona jest już nie konten i jet smutna.:D

Moderated By ankuch:

Również w tytułach tematów ograniczamy użycie "Caps Locka".
    Tytuł wyedytowano.

Platon
    Level 42  
    Masz programy typu Daemon Tools, Alcohol 120% lub Alcohol 52%?
    orzechopcja
    Level 12  
    Clon CD i Demon Tools ale je odinstalowałem
    lex00
    Level 26  
    To spróbuj programem Sd4Hide.
    maxiu133
    Level 14  
    Witam.
    Problem wygląda tak.
    Kupiłem oryginalna grę Medal of Honor Airborn i po zainstalowaniu gry wraz z nowymi patcha-mi które pobrałem ze strony EA Games wyskakuje okienko z informacją "Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym"

THE SIMS 2 - problem z uruchomieniem.

Dodam jeszcze ze komputer jest świeżo po formacie i zainstalowałem tylko potrzebne rzeczy, czyli sterowniki do płyty i grafikę.Nie mam żadnego oprogramowania typu Alcohol 120%, Daemon itp.
    Męczę się już z tym problemem dobre 3 tygodnie, szukałem także na necie coś na ten temat, ale nic nie pomaga.Może ktoś z Was da rade pomóc?
    User removed account
    User removed account