Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

USB Manta. Co to jest? Widać to w PC, ale po chwili znika. Sterowniki.

Pedro2003 22 Lut 2007 12:04 1566 5
  • #1 22 Lut 2007 12:04
    Pedro2003
    Poziom 17  

Mam urządzenie na USB firmy Manta.
    Nie wiem czy to pendrive czy bluetooth... .
    Mogę powiedzieć że po włożeniu go do gniazda USB w komputerze widać je i po chwili znika. W menadżerze jest widoczne. Urządzenie ma przycisk i ze spodu antenkę (zwinięty drut w formie kwadratu). Jest na scalakach. Co to jest i skąd wziąźć sterowniki do systemu winXP. Zrobię fotkę i wstawię.

• #2 22 Lut 2007 13:29
    fred117
    Poziom 21  

Witam...
    Pendrive napewno nie ma anteny to samo z bluetooth...
    Ja obstawiam na Wi-fi...

Pozdrawiam...

• #3 24 Lut 2007 07:54
    Pedro2003
    Poziom 17  

Na Wi-fi... mi to nie wygląda antena jest wewnętrzna moim zdaniem na sterowanie do myszy bezprzewodowej ale jak to sprawdzić nie mając tego modelu myszy tylko tą część .
    Chodzi mi o określenie czy to jest sprawne .

• #4 24 Lut 2007 08:31
    lex00
    Poziom 26  

Jako co widnieje urządzenie w menedżerze?
    Coś takiego ??
    http://allegro.pl/item167645077_super_mysz_manta_v_i_p_er.html

Code:
    Witam Mam do sprzedania używaną tydzień, bardzo fajną bezprzewodową myszkę optyczną z wysuwanym wtykiem USB Bezprzewodowa myszka optyczna Manta MM728 V.I.P.er Zaawansowana technologia optyczna Swoboda obrotu – 360 stopni Doskonała dla prawo- i leworęcznych Nie zakłócająca się wzajemnie praca kilku urządzeń w jednym pomieszczeniu Możliwość pracy na każdej powierzchni Elegancki wygląd i ergonomiczny kształt Podwójny przeźroczysty pancerzyk Funkcja przybliżania i oddalania Wygodne ułożenie w dłoni Wysoka rozdzielczość: 800 dpi Żywotność klawiszy: ponad 1.000.000 kliknięć Przesuwanie obrazu bez konieczności poruszania dłonią Proste i łatwe podłączenie (combo: USB or PS/2) Zgodna z Windows 98/ME/2000/XP i Mac OSX10.2~, MacOS9.1~(tylko USB1.1) 24 miesiące gwarancji Data zakupu: 31.10.2006 Myszka była używana przez tydzień, po czym schowana do szuflady. Niestety nie posiadam plastikowego opakowania od myszki. Z myszką jest pełen komplet, czyli: mysz, 2x baterie - akumulatorki, przedłużka USB (do ładowania myszki), podłączenie bezprzewodowe na USB lub PS/2 Mysz jest w stanie idealnym !! (w sklepie internetowym taka mysz kosztuje 99zł)

USB Manta. Co to jest? Widać to w PC, ale po chwili znika. Sterowniki.

• #6 26 Lut 2007 08:54
    Pedro2003
    Poziom 17  

Jak to porównuje to kolega i może mieć rację podobne jest ale czy na pewno. Jak to można sprawdzić w systemie nie mając myszy czy jest to dobre.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME