Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja kablowa. Czy można podzielić sygnał na 2 TV?

22 Lut 2007 21:43 1293 6
  • Poziom 19  
    witam! mam pytanie czy można rozdzielić sygnał z jednego kabla z tv kablowej na dwa telewizory? chcemy z sąsiadem rozdzielić kabel od kablówki na klatce schodowej za pomocą rozgałezniacza i podłączyć jego i mój telewizor. czy nie będzie takiego efektu, że jak on zmieni kanał to i mi przy okazji ? :)
  • Poziom 43  
    Nie kanał się nie zmieni.
  • Poziom 13  
    Wszystko będzie działać poprawnie. Nie masz się o co martwić. Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Zastosuj dzielnik z dobrą separacją między wyjściami.Chińskie mogą wprowadzać zakłócenia.Najlepszym choć droższym rozwiązaniem jest zakup homologowanych.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A może tak na początek przeczytaj umowę którą ty, lub sąsiad podpisaliście.
    W mojej kablówce przymykam oczy na drugi (lub enty) telewizor w jednym lokalu, z tym, że jeśli robie to ja (za opłatą) to biore na siebie gwarancje poprawnego działania. Natomiast, "pająki" do sąsiada to już "śmierdząca" sprawa.
  • Poziom 15  
    W rzeczy samej podłaczenie do sąsiada to twoja indywidualna sprawa.Jakość zawsze możesz poprawić.Jednak to nie wielka oszczędność.Proponuje ci zgłosić opcje drugiego telewizora .Dojdzie ci nie wielka dopłata.Ale przynajmniej legalnie.Przy czym pamiętaj że kabel twój nie powinien raczej iść przez klatke.Bo to śmierdząca sprawa.Szukaj innego rozwiązania z doprowadzeniem kabla.Zresztą to kwestia twojego sumienia i szczęścia.Beknie tenna którego jest kablówka.
  • Moderator
    Garfieldd napisał:
    W rzeczy samej podłaczenie do sąsiada to twoja indywidualna sprawa.

I prokuratora.