Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowanie astra isuzu 1.7td

23 Lut 2007 17:12 4302 6
  • Poziom 10  
    Wiem, że temat był już poruszany bo szukałem na forum odpowiedzi na moje utrapienie z tym alternatorem. Naprawiałem go już ze trzy razy w ciągu ostatnich dwóch lat. Jednak nie znalazłem na forum podobnego przypadku jak mój. Więc po włączeniu zapłonu nie zapala mi się kontrolka od ładowania, kiedy auto odpali, to kontrolka ciągle jest nie oświecona i nie działa mi obrotomież. Alternator jak już wspomniałem psuł mi się już kilka razy, ale kontrolka wtedy się zapalała. co może być przyczyną mej usterki. Brałem też pod uwagę przekaźniki, ale sam już nie wiem. Z góry serdeczne dzięki.
  • Poziom 32  
    mam omegę starą i tak się działo kilka razy -jest rzecza pewną że gdy obrotomierz nie działa to nie ładuje -kontrolka nie musi się palić a ładowania nie będzie ( może jest zepsuta dodatkowo )------ np. we fordzie sierra gdy się zepsuje kontr. to nie ładuje a jak wymienisz żarówkę to jest ok.ja też walczyłem kilka razy najpierw wymienili mi wirnik a potem znów nie dobrze i rozebrali całego i dopiero jak przelutowali styki cewek to było ok. i jest do teraz
  • Poziom 30  
    na 100% walniety mostek. Zrób układ na swiece zarowe zeby grzały krócej.
  • Poziom 11  
    A sprawdziles przekaznik ladowania ?? znajduje sie on pod oslona plastykowa na slupku przednich drzwi w okolicach nog pasazera po prawej stronie. On zalacza kontrolke ladowania i ladowanie.
  • Poziom 21  
    nowy alternator na alegro 400 zł albo mostek 120 zł robota 50 lepiej kupić nowy i 3 lata spokoju przerabiałem to juz 2 razy w moim combo pozdrawiam
  • Poziom 14  
    aby się niepotrzebnie nie namęczyć sprawdż najpierw zasilania w kostce.jeżeli to model z czteroma pinami to bez 30-tki nie będzie palić się kontrolka
  • Poziom 13  
    alernatory psuja sie przez słaby akumulator lub kiepska mase ,na poczatek sprawdz czy po zwarciu jednego ze stykow alternatora do masy nie zaswieci sie lampka ładowania .rob to przez probowke