Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmieniona identyfikacja sieciowa. Nie można się zalogować.

23 Lut 2007 21:49 1089 9
  • Poziom 10  
    Witam

Zmieniłem identyfikacje sieciowa mojego komputera. Byl ustawiony w domenie ..... do ktorej byla przypozadkowana nazawa uzytkownika i haslo, a ja przestawilem na opcje Grupa robocza. Po restarcie nie moge sie juz do niego dostac. System nie przyjmuje hasla

Czy ktos ma pomysl jak odkrecic sprawe??
  • Poziom 10  
    Przywróć system do poprzednich ustawień.
  • Poziom 10  
    ok tylko jak to zrobic? Nie moge sie do niego dostac bo nie przyjmuje hasla
  • Poziom 22  
    System nie przyjmuje hasła, bo prawdopodobnie Twojego konta nie ma na komputerze. Było zdefiniowane w domenie. Teraz ratuje Ciebie logowanie jako administrator komputera i zmiana ustawień na takie, jakie były przed Twoją ingerencją.
  • Poziom 10  
    a masz pomysl jak to zrobic. ( czyli zalogowac sie na administratora?)
  • Poziom 22  
    A jaki sposób logowania masz wybrany, tzn używasz ekranu powitalnego?
  • Poziom 10  
    Jesli ekran powitalny to jest to o czym mysle to tak.

Wyglada to tak komp wlacza sie oknem Welcome to Windows (Xp profesional). Prs cltr-Alt-Delete to begin

następne okno : u gory Lon on to Windows - ..(nazwa domeny)..... To wszysko nie modyfikowalne

User name :
    Password :

Błąd : the system could not log you on. Make sure that user name and domain are correct then type your passwors again ............
  • Poziom 19  
    Witam.
    Próbowałeś uruchomić go w trybie awaryjnym? Powiniem puśćić na konto administratora.
    pzdr.
  • Poziom 10  
    probowalem, niestety nie pomaga
  • Poziom 19  
    Nie możesz zalogować się w trybie awaryjnym na konto administratora? Dziwne. Oczywiście znasz hasło administratora? Może mieszałeś coś w uprawnieniach do katalogów użytkowników? Hm... reinstalka systemu (nakładka) powinna pomóc.
    pzdr.