Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rosyjski mikser Elektronika PM-03

Marcin Grabarz 13 Mar 2007 05:27 6985 40
  • #31 13 Mar 2007 05:27
    maniek6600
    Poziom 21  

Jeśli grasz 18-natki itp imprezy to polecam mixer 4 kanałowy najlepiej dj-ski.Kupiłem mixer 12 kanałowy tez grałem takie imprezy i po 1 imprezie szlag mnie trafił i sprzedałem.Kupiłem dj-ski 3 kanałowy i nie żałuje.Pozdrawiam

• #32 13 Mar 2007 14:26
    irecki24
    Poziom 16  

No do niego mam taki skład 2 estradowe kolumny 2x30cm do tego będzie skrzynia bassowa jakaś wieksza odtwarzacz CD słuchawki i mikrofon. To chyba tyle a jeszcze wzmacniacz sherwood. No moim zdaniem tez nie ma sensu jak dla mnie kupowanie takiej konsoli 4 kanałowy wystraczy. Ale teraz pytanie jaki najlepszy i w przystepnej cenie? Czy warto kupić taki używany?

• #33 13 Mar 2007 15:15
    miszkoo
    Poziom 28  

@Paweł.ko
    faktycznie ci się nudziło 1500 kondziorków ale jak warto było.

no ja się będę przymierzał do renowacji starej vermony takiej 12 kanałów raczej bez żadnych fajerwerków ale na początek to zawsze coś.
    A poza tym tata ma z nim wiele wspomnień 20 lat pracy na nim i wiele wiele imprez, można rzec że ja się na tym mikserze wychowałem.
    wiem że ta vermona połknie dużo pracy ale bardzo chciał bym na niej zagrać choć raz jakaś niewielką imprezę.

• #34 13 Mar 2007 17:01
    maniek6600
    Poziom 21  

wiesz Irecki24 ja dorwalem na allegro mixer phonica za 200 zł.Co prawda 3 kanalowy ale w zupelnosci styka.Pozniej sie rozejrze(po Malyszu) to ci podam jakies linki.Pozdrawiam

• #35 13 Mar 2007 17:36
    Marcin Grabarz
    Poziom 24  

Temat sie rozrósł ale jesli chodzi o mnie to nie bedę nagłasniał 18 tek i dyskotek bo nienawidzę muzyki jakiej sie tam zwykle słucha.Mój cel to jak narazie małe koncerty rockowe itp.Jestem poczatkujacy więc w zasadzie na poczatku raczej robiłbym to z pomoca kolegi ale tak czy tak to muszę miec jakiś stół.

• #36 13 Mar 2007 20:10
    irecki24
    Poziom 16  

Dobra dzieki maniek6600 czekam. Ale innych tez prosze o pomoc w szukaniu i podsyłajcie linki ;)

• #38 14 Mar 2007 02:50
    dj arq
    Warunkowo odblokowany

Marcin Grabarz napisał:
    Mój cel to jak narazie małe koncerty rockowe itp.

No wreszcie jakieś info :) to ja powiem tak: jesli chcesz nagłośnić kapelkę rockową to 12 kanałów to minimum, sam pomyśl że jeśli przyjdzie do Ciebie większa ilość ludków powiedzmy 3 wokale, 2 gitary e i jeden bas, jakiś klawisz i zostaje ci 5 kanałów na perkę - stopa, werbel, hh, tomy, blachy i masz średnio 90-100% zajętych kanałów, chyba że z perki nagłośnisz tylko stopę... Ale co tam, każdy kto choć raz maczał palce w estradzie powie ci że kanałów zawsze mało :)

Dodano po 13 [minuty]:

dj arq napisał:
    Marcin Grabarz napisał:
    Mój cel to jak narazie małe koncerty rockowe itp.

No wreszcie jakieś info :) to ja powiem tak: jesli chcesz nagłośnić kapelkę rockową to 12 kanałów to minimum, sam pomyśl że jeśli przyjdzie do Ciebie większa ilość ludków powiedzmy 3 wokale, 2 gitary e i jeden bas, jakiś klawisz i zostaje ci 5 kanałów na perkę - stopa, werbel, hh, tomy, blachy i masz średnio 90-100% zajętych kanałów, chyba że z perki nagłośnisz tylko stopę... Ale co tam, każdy kto choć raz maczał palce w estradzie powie ci że kanałów zawsze mało :)

Przydało by się również konkretna podpowiedź co do ceny - bez tego ani rusz

• #39 14 Mar 2007 19:35
    irecki24
    Poziom 16  

No wiecie wam do wokalu to taki duże sa potrzebne ale dla mnie do małych imprez 18-tek wesel to taki 4 kanałowy styknie. A jak myslicie warto kupywać używany mikser??

• #40 14 Mar 2007 19:51
    maniek6600
    Poziom 21  

Zalezy od stanu.Ja bylem sceptyczny do tego kupie uzywke i co po paru tygodniach sie rozwali.Ale nie jakos trzyma sie ten mixer a zreszta nawet potencjometr kosztuje 50 zl.Pozdrawiam

• #41 22 Mar 2007 01:55
    Marcin Grabarz
    Poziom 24  

Witam.Kupiłem niedawno od kolegi mikser ELECTRONICA PM-04-1 ma ktoś może schemat do tego ustrojstwa?

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo