Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarko-zamrażarka Polar CZP-236

23 Lut 2007 21:17 3469 5
  • Poziom 2  
    witam mam taki sam problem jak mateuszfx. Czyli mozna sie spodziewać wymiany sprężarki? a może to termostat? z góry dzięki. Ponoć wymiana sprężarki to około 450 zł

Moderowany przez skryn:

Wydzieliłem z tematu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=408792

• Poziom 24  
    zgadza się wymiana sprężarki jest w takiej cenie
  • Specjalista AGD
    dokładnie sprawdż termostat jeśli jest z dwoma kapilarami to >>>zrób zworke pomiędzy konektorem nr 4>>a nr 6 jesli dalej będzie to samo to sprężarka :cry:

ps,te termostaty wprowadzały w błąd
  • Poziom 2  
    nie mam pojęcia jak to sprawdzić mam zewrzeć dwa kabelki? nie znam sie na lodówkach wcale nawet nie wiem gdzie jest ten termostat ;( (przy pokrętle regulacji z przodu?)
  • Specjalista AGD
    pegazina napisał:
    nie mam pojęcia jak to sprawdzić mam zewrzeć dwa kabelki? nie znam sie na lodówkach wcale nawet nie wiem gdzie jest ten termostat ;( (przy pokrętle regulacji z przodu?)

tak dokładnie za pokretłem
  • Poziom 2  
    a mozna z tyłu koło sprężarki? bo z tego kabla (chyba) co idzie i tego pokrętła wychodzi 3 kabeli żółto zielony czarny i niebieski mozna je jakos zawrześ np. czarny z niebieskim?

Dodano po 2 [minuty]:

próbuje sie tam dostac od góry ale nie moge bo nie wiem jak to ściągnąć chyba całą góre trzeba sciagnąć ale nie moge coś trzyma a śrubki chyba odkręciłem wszystki 3 z tyłu i 2 z przodu ;(