Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

posiadam problem z flashem w motorolce V180

24 Lut 2007 17:25 1020 6
  • Poziom 15  
    Witam chciałbym sflashować motorolkę V180 programem Flashbackup tylko potrzebuje jakiś plik z rozszerzeniem SHX nie mam pojęcia skąd można pobrać flasha do tej motki abym mógł ją naprawić tym programem:/
  • Poziom 12  
    Proszę bardzo.
    Ten flash pasuje do modeli v180_V188_V220_C650 i początek nazwy flasha zaczyna się od tych cyfr = R364-R365

File Type: Monster Pack
    Flash Version: R365_G_0B.D2.23R
    Flex Version: SE8509BXXU1113_1FF
    Carrier: Motorola Retail
    Phones: V220
    Language Pack: 002E
    THIS FILE WILL NOT LOCK YOUR PHONE

jesli sie nie włącza to napraw PDS. poszukaj na necie jest sporo opisów jak sie naprawia PDS-a. Gdybyś jednak nie dał rady ... to serwis i powinni bez problemu ją naprawić. SmartClip naprawi Twoją motke bez problemu.
  • Poziom 15  
    flashuje go i nic:/ BL się włącza uruchamiam program flashbackup i niby wszystko sie wgrywa i na koniec fon sie wyłącza i koniec nie reaguje na nic na ładowarkę to tylko sie klawiatura podświetli a na ekranie nic:/ co jest grane??;/
  • Poziom 25  
    tak jak ktos wyzej napisal napraw PDS, potem fullflash i fonik bedzie dzialac :)
  • Poziom 15  
    mógł by mi ktoś powiedzieć jak to wszystko ma przebiegać i jak naprawić tego PDS a??? mam program P2K east tools v41 i jak daje repair PDS to idze i na końcu wyskoczy error:/ nie mam już pojęcia jak:/
  • Poziom 13  
    spróbuj innej wersji tego programu
  • Poziom 15  
    nie wiem czy ktoś miał już taki problem i wie jak go usunąć??? czytałem coś o naprawie PDS tylko że u mnie wyskakuje ERROR:/ nie wiem dlaczego a w programie smartmoto nie widzi telefonu żeby naprawić PDS nie wiem pisze że mam przejść na flesha:/