Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

czujnik temperatury silnika renault laguna

tomitomi5 24 Feb 2007 19:39 17051 3
    tomitomi5
    Level 10  
    Witam
    Nie moge odpalic silnika jak jest zimny dodam ze to silnik 2.0 8v 1996rok
    F3R ,czujnik temperatury powietrza zasysanego wymienilem i nic dalej to samo,moze to czujnik temperatury silnika,ale nie wiem ktory,sa dwa w obudowie termostatu jeden ma trzy przewody ,drugi dwa ,ktory jest od komputera? moze ktos zna rezystancje jaka powinien miec ten czujnik,jesli to nie pomorze to pewnie silniczek krokowy,dodam ze auto ma gaz i na gazie zapala nawet w te mrozy,takze wykluczam przewody i swiece,pompka tez pracuje slychac ja dobrze.
    Jak jest zimny i tylko zaskoczy na gazie to od razu mozna przezucic go na benzyne i normalnie pracuje,problem jest tylko przy rozruchu
    tomi
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    mateo027
    Level 26  
    Ten na 2 piny,biala wtyczka. przy temp. plynu 20 st. 3-4kohm,30 st 1,3-1,6 kohm,90 200-270 ohm. A teza z "krokowym" na 200% jest nietrafiona.
    tomitomi5
    Level 10  
    witam
    padla jednak cewka,calkiem przez przypadek to zobaczylem,uparlem sie zeby zapalic go rano na benzynie,krecilem ja az w koncu zaczelo smierdziec paliwem,wykrecilem swiece i posadzilem zone za kierownica aby krecila rozrusznikiem,a ja zobacze czy jest iskra,no i okazalo sie ze iskra jest ale pomiedzy blokiem silnika a cewka a na swiecach bardzo slabiutka
    pozdrawiam
    jaszyn4
    Level 1  
    Cześć mam problem z czujnikiem temperatury silnika gdy jest zimny to samochód nie chce odpalić ale po kilku próbach odpala i ma 1200-1400 obrotów po chwili schodzą na 800 i już pięknie pracuje . Przełożyłem czujnik od starego silnika i odpala od pierwszego razu tylko że obroty nie spadają tak jakby cały czas chodził na ssaniu . Pytanie więc brzmi czy to możliwe żeby ten czujnik był również zły

I prośba czy możecie mi podać rezystancję tego czujnika będę bardzo wdzięczny

z góry dziękuje i pozdrawiam