Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola MC 2100 - potrzebny schemat podłączenia.

25 Lut 2007 09:44 5970 7
  • Poziom 14  
    Witam serdecznie, potrzebuje pomocy w podłączeniu motoroli mc 2100. Radio dostałem z papugą oraz głośnikiem od wujka, co prawda trochę wyczochrane, ale jest. Niestety nie posiadam żadnymi kwitkami do niego i niewiem jak podłączyć zasilanie, antene, itp. Papuga i głośnik to wiadoma rzecz, bo nigdzie indziej wtyczek BNC oraz rj45 nie podłącze, ale co z zasilaniem i anteną do tego radia?? Z góry dzięki za pomoc.

Co to za slang?
    :sm31:
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    BNC to wlasnie antena. Rowniez z tylu jest gniazdo z dwoma dziurkami (pionowe - jedna glebiej, druga plyciej) - to jest zasilanie. Niestety nie mam w tej chwili pod reka radia, ale w razie czego moge sprawdzic.

Zlacze akcesorii (to z tylu):

1 SPKR+
    2 INT SPKR+
    3 SPKR-
    4 DIGITAL GND
    5 BUSY
    6 BUS+
    7 I/O 8
    8 I/O 5
    9 EMERGENCY
    10 ANALOG GND
    11 FIL AUD OUT
    12 AUX RX IN2
    13 MIC IN
    14 SW B+
    15 IGNITION
    16 I/O 2
    17 LH RESET
    18 BUS-
    19 SCI RX DATA
    20 I/O 4
    21 I/O 3
    22 RSSI OUT
    23 EXTERNAL MIC IN
    24 AUX TX IN2
    25 UNIV IO OUT
  • Poziom 18  
    Ciekawo skad wujek mial taki model radyjka? bo z mmoich informacji mc2100 w oryginale w Poslce uzywają tylko pewne sluzby
  • Poziom 23  
    a jakie sluzby..? kryminalni :D
  • Poziom 18  
    m.in takie jak: SG, UOP, itp
  • Poziom 14  
    Yes2Mike dzięki za piny od radia... napięcia już znalazłem... Radio szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd się wzięło u Mojego wujka..., kiedyś "podobno" jeździło w Lublinie w Pogotowiu Energetyki Cieplnej. Łudziłem się nadzieją że da radę zrobić z tego Łoki Toki, normalne CB-radio... Ale chyba nic z tego...??
  • Poziom 11  
    Poszukuje softu do programowania radyjek MC 2100, lub chociaż nazwy tego programu.