Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

proszę o pomoc - centralny citroen c5

robert10 25 Feb 2007 15:09 3731 6
    robert10
    Level 14  
    witam ...czy posiada ktoś schemat instalacji drzwi lewych przednich citroena c5 ,
    poprzedni właściciel zmienił drzwi i założył całe z instalacją terz jest zwarcie na zamku centralnego (pali bezpiecznik)zwarcie robi kabel masowy , który jest połączony z masą lampki drzwi . odłączyłęm go i zamek działa zwarcia nie ma ale brak informacji otwarcia drzwi i brak regulacji lusterek reszta działa . sam zamek działa zamienia bieguny na przemian ...proszę o pomoc zaoszczędzi mi to rozbieranie auta ..pozdrawiam wszystkich.
    bartek_p
    Level 31  
    To się stało nagle , czy po podłączeniu alarmu??
    robert10
    Level 14  
    dziękuję za zainteresowanie się moją sprawą:) alarm jest orginalny, bsi też orginalne samochodzik miał stłuczkę dostał w drzwi od kierowcy drzwi zostały wymienione a stare poprzedni właściciel wyrzucił razem z kablami i resztą po założeniu nowych powstał problem.ja kupiłem auto ,oczywiście w chwili sprzedaży właściciel z pilota zamknołalarm się odezwał i poszliśmy spisać umowe po powrocie ja z pilota otworzyłem (przynajmniej tak się wydawało) pojechałem do domku wieczorem sprawdzam czy się zamknoł a tu tylko alarm włączony , więc szukam przyczynyokazało się ,że bezpiecznika brak -wkładam a go pali -więc zwarcie doszedłem ,że zwarcie robi przewód masowy który opisałem wyżej i tak to się stało..:)
    robert10
    Level 14  
    witam..jak rozpoznać przedni lewy zamek z super blokadą i bez sup.blok.
    pozdr.
    bartek_p
    Level 31  
    Chodzi ci zapewne o ryglowanie.
    Sprawdzisz to w prosty sposób zamykając zamek kluczem, na dwa razy( teraz nie pamiętam jak jest w c5) i próbując otworzyć auto od środka. Jeśli się nie da to masz zwykły zamek
    robert10
    Level 14  
    chodzi o to , że mam zwarcie w zamku ,poprzedni właściciel zmienił całe drzwi z zamkiem po podpięciu tylnego -wszystko jest ok. więc albo ten jest uszkodzony lub nie taki . od środka po zamknięciu nie da się otworzyć
    a przy tym brak w boczkach rygli , a z kluczyka tylko elektrycznie ........pozdr.
    robert10
    Level 14  
    problem rozwiązany.....temat uważam za zakończony