logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

centaral zamek w golfie 3 potrzebny schemat jak podlaczyc

daja4 26 Lut 2007 00:39 1848 7
REKLAMA
  • #1 3618570
    daja4
    Poziom 2  
    witam mam problem niewiem jak podlaczyc central zamek w golfie 3 kupilem sterownik ale niewiem jak go podlaczyc do pompki umieszczonej w bagazniku prosze o pomoc albo o schemat kabli jaki jest jaki prosze wyslac na maila daja18(_at_)vp.pl DZIEKUJE I CZEKAM
  • REKLAMA
  • #2 3618910
    bartek_p
    Poziom 31  
    Człowieku rusz głową i poszukaj sobie sam , mi się nie chce. Golf III jest opisany chyba z milion razy
  • REKLAMA
  • #3 3618953
    renqien
    Poziom 32  
    Wiesz bartek_p, gdyby pytający umiał ruszyć głową, to nawet nie musiał by szukać gotowego rozwiązania bo próbówka lub miernik by mu wystarczyły. Ale jest to pewnie kolejny niedzielny instalator z magicaropodobnym wynalazkiem z allegro który myśli, że skoro tak łatwo jest kupić urządzenie, to pewnie równie łatwo jest go zamontować.

    Czasami zastanawiam się, czy ludzie kupujący kuchenki gazowe też je sami montują?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 3620790
    xwit
    Poziom 33  
    Wiecie co panowie ja juz nie mogę.Nie to ,że jestem złośliwy ale golf do kur....nędzy jest chyba najczęściej opisywanym statkiem kosmicznym na tym forum a raz na tydzień znajdzie się jakiś ufoludek co pyta jak zamek to tego podłączyć.Ale nie lepiej robić wysypisko z forum bo się nie chce lub nie umie szukać.To już lekka przesada.
  • #6 3620844
    solecki.m
    Poziom 26  
    Zielony i szary wychodzący z drzwi kierowcy, na lewo od skrzynki bezpieczników. Sterowanie plusem.
  • #7 3620898
    pkhenr
    Poziom 32  
    jeżęli gosciowi wystarczyły by tylko te informacje to dawno by to znalazł bez pytania ,każdy może to napisać bo jest to proste ale chodzi o to żeby zmusić trochę do wysiłku i szukania a nie pisania trzy razy dziennie tego samego
  • #8 3620975
    solecki.m
    Poziom 26  
    pkhenr napisał:
    jeżęli gosciowi wystarczyły by tylko te informacje ......


    Jeżeli teraz ten gość po tych informacjach nie zapnie centralnego, to trudno. Mało to jest w naszym pięknym kraju zakładów instalatorskich?
    A referatu z Golfa 3 też mi się nie chce pisać - za proste auto.
REKLAMA