Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szybko rozładowująca się bateria K750i

27 Lut 2007 18:26 1352 3
  • Poziom 10  
    Witam
    Jak w temacie telefon wyładowuje baterię w ciągu paru godzin bez rozmów rozmawiając jeszcze szybciej, dodatkowo nie działa latarka. Po za tym wszystkie funkcje są ok. Sprawdzałem na innych bateriach i to samo. Wiem, że trudno jest tak bez telefonu, ale może ktoś wie w czym problem? W serwisie pogwarancyjnym powiedzieli żebym tel zaniósł do serwisu fabrycznego ale nie mogę i już nie znajdę gwarancji, a tam pewnie majątek zechcą za naprawę.
  • Poziom 11  
    Witaj
    Twoim problemem jest najprawdopodobniej zwarcie. Gdzie? To już musisz sam zlokalizować. Jeżeli masz pojęcie w temacie na początki sprawdź pobór prądu telefony i porównaj je z wartościami w serwisówce. Usterka ta może być spowodowana przez np zwarcie w linii flasha (diody, latarki jak kto woli) ale bez miernika sięnie dowiesz.
    Natomiast jeżeli nie masz ani sprzętu ani umijętności radzę zanieść telefon do jakiegoś sprawdzonego serwisu GSM.
  • Spec od GSM
    Oceniam na 85% zalanie w tym telefonie (no i oczywiscie korozja), takze pewnie i gwarancja by nie pomogła. Jak wyżej - wizyta w serwisie.
  • Poziom 10  
    Dzięki za rady mam nadzieję, że znajdę jakiś dobry serwis:D Co do zalania to pudło telefon mam od nowości.