Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 1.7 tdi isuzu-PROBLEM

27 Lut 2007 20:28 7105 8
  • Poziom 10  
    W mojej astrze mam problem z pulsujacym oswietleniem deski oraz swiatlami po ich wlaczeniu-zauwazylem ze obroty silnika wibruja w tym samym tempie.Na wysokich obrotach problem znika albo nie jest tak zauwazalny.Ostatnio zaczela mi sie wlaczac kontrolka "check in"
    Po uruchomieniu silnika ok, kontrolka wlacza sie po kilku minutach i juz nie gasnie.Mam problem bo przebywam w londynie i wizyta w serwisie bedzie sporo kosztowala, nie mam jak zczytac kodow.Moze ta kontrolka ma zwiazek z falujacymi obrotami i przygasajacym oswietleniem.
    Prosze o jaka kolwiek podpowiedz.
  • Poziom 30  
    cos z ładowaniem. Sprawdzic naciag paska, sprawdzic klemy, + na alternatorze, masy.
  • Użytkownik obserwowany
    raczej sam nie dojdziesz co jest nie tak wydaje mi sie ze gdzies jest zwarcie elektroniki troche jest i raczej trzeba pozadnego elektryka nie radze jezdzic z zapalona kontrolka ona ostrzega nas ze moze nastapic awaria ladowanie nie ma tu nic do rzeczy.
    W nocy otworz maske odpal silnik i zobacz czy nie widac iskrzenia byc moze zobaczysz gdzies przyczyne.

Dodano po 2 [minuty]:

raczej sam nie dojdziesz co jest nie tak wydaje mi sie ze gdzies jest zwarcie elektroniki troche jest i raczej trzeba pozadnego elektryka nie radze jezdzic z zapalona kontrolka ona ostrzega nas ze moze nastapic awaria ladowanie nie ma tu nic do rzeczy.
    W nocy otworz odpal silnik i zobacz czy nie widac iskrzenia byc moze zobaczysz gdzies przyczyne.
  • Poziom 10  
    Pasek jest naciagniety, przy uruchomionym silniku ladowanie waha sie 14.2-14.3V
  • Poziom 13  
    jezeli faluja ci obroty to w tym silniku nie jest to wina elektroniki tylko pompy wtryskowej
  • Użytkownik obserwowany
    pulsujace oswietlenie to tez wina pompy profil120 wez przestan
  • Poziom 13  
    jezeli faluja ci obroty to zmienia sie ladowanie i swiatla moga tak swiecic
  • Poziom 10  
    Falowanie obrotow silika nie jest az takie duze,poprostu jak sie wsluchac w silnik to mozna zauwazyc ze pracuje w rytm migajacego oswietlenia.ktos mi poradzil ze mial podobny problem i okazalo sie ze swiece zarowe padly.Wiec dzisiaj zrobilem maly test.Po zapaleniu silnika rano wlaczyla mi se kontrolka informujaca o bledzie.Po przejechaniu kilku kilometrow i nagrzaniu silnika wylaczylem go i wyjalem kluczyk.Odpolilem ponownie i kontrolka sie juz nie pojawila,czyli uklad nie wykrywa zadnego bledu na rozgrzanym silniku.czy to cos wam mowi????
  • Poziom 11  
    Witam trzeba podłączyć to cacko pod kompa jak chcesz to ci pomogę jestem w londynie skontaktuj sie ze mną na skype W139YJ