Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alpine cda-9855 przestrojenie z usa na europe

kakiszon18 28 Lut 2007 12:46 2883 6
  • #1 28 Lut 2007 12:46
    kakiszon18
    Poziom 16  

witam chciałem zapytać czy istnieje mozliwość przestrojenia toku strojenia w tym radiu z usa na europe mile widziana byla by instrukcja po polsku badz cos co by pomoglo - pozdrawiam z góry dziekuje :)

0 6
  • #2 12 Gru 2007 17:01
    pierogbs
    Poziom 1  

witam,
    pytanie przedmowcy bylo sprzed pol roku.
    Czy znalazles odpowiedz na swoje pytanie?
    pytam bo takze zastanawialem sie nad sciagnieciem tego radia ze stanow.

1
  • #3 13 Sty 2008 18:04
    muminez
    Poziom 19  

w stanach jest bardzo podobny zakres ukf ale troche inny raster. jeden z moich zajomych dostal amerykanska alpine, mieszka w okolicach zgorzelca i twierdzi, ze polskie stacje odbiera natomiast niemieckich ani jednej. nie wiem sam co o tym myslec - przeciez wspolna europa i ccir ... niech sie ktos wypowie, co np. sprowadzil auto ze stanow z obojetnie jakim radiem - czy gra ?

0
  • #4 13 Sty 2008 18:22
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

A dlaczego miało by nie grać gra tylko dokładnie ma raster 0,2MHz czyli nie łapie końcówek częstotliwości parzystych ;) /czyli przykładowo odbiera 95,3 , 95,5 , 95, 7 ale już nie 95,4 , 95,6 itp./

A co odbiera to zależy od szczęścia i tego gdzie się mieszka ;)

0
  • #5 13 Sty 2008 18:47
    muminez
    Poziom 19  

@damiancz, zgadza sie, masz racje, jesli ktos z tym umie sie pogodzic, ze nie wszystko "zlapie" jest OK. inna sprawa - przestrojenie bedzie (o ile mozliwe) kosztowalo wiecej, niz uzywany europejski model - allegro, ebay, richardo ... wiec czy ma sens z ameryki go sprowadzac. osobiscie bym tego nie chcial.... skorka za wyprawke ... czy jak to sie mowi ...

0
  • #6 23 Kwi 2008 20:16
    ygor
    Poziom 10  

Wiem że temat stary ale znam odpowiedź - nie trzeba przestrajac - to radio ma mozliwosc dzialania w obu systemach - po prostu w menu zmienia sie tuner area na area 2 i dziala w systemie europejskim - wczoraj dostalem takie ze stanow i odbiera zarowno planete fm (101,5) jak i radio kolor (103) oraz eske (105,6) dla niedowiarkow polecam zassanie instrukcji - tam jest potwierdzenie

1
  • #7 01 Maj 2008 21:33
    krzych1-b
    Poziom 21  

Jeżeli chodzi o sprowadzenie radii z USA , to niech kupujący przeczyta na ostatniej stronie instrukcji obsługi jaki ma zakres , bo bardzo często piszą , że radyjko ma dwa ( zaobserwowałem to przy np. Pioneerach)

0
  Szukaj w 5mln produktów