Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SUPRA 2000II przerywa odtwarzanie

23 Wrz 2003 18:48 1096 2
  • Poziom 15  
    Nie zajmuję się standardowo elektroniką drobniejszego chowu, raczej grubszymi prądami. Miałbym więc prośbę do osób bardziej świadomych tematu co się może dziać w magnetowidzie SUPRA - startuje z odtwarzaniem i jakoś tak albo idzie albo sobie odpuszcza i przerywa odtwarzanie.
    8O
    macher
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeżeli to Twój pierwszy VCR to nie będzie łatwo. Sprzęt jest "wiekowy" więc należy zacząć od wymiany pasków. Dla ułatwienia dodam, że to jest mechanika ORION`a w komplecie są 4 paski (nr KONIG 7629). W następnej kolejności należy wymienić lub zregenerować (jeżeli potrafisz) przełącznik funkcyjny. Znajduje się na płytce drukowanej w spodniej części mechanizmu. Dobrze jest odlutować przewody od cewki elektromagnesu, wtedy płytkę można obrócić (po odkręceniu wkrętów i rozłączeniu złącza) o 180* i rozebrać przełącznik. Resztę pozostawiam Twojej pomysłowości.
    Ps. Przeglądałem Twoje posty i widzę, że siedzisz w AGD. Czy spotkałeś sie w swojej praktyce z dokumentacją do pralki LAVAMAT 41270?
  • Poziom 15  
    Sory tak jakoś zeszło. Oldboy dzięki za wskazówki. To były paski. Jest ich 4, a ja niedawno wymieniłem 3 i dlatego w paskach nie szukałem. A to ten 4ty bruździł. Wszystko już ładnie chodzi. :lol:
    Nie mam schematu do tej pralki, ale jak będziesz miał jakiś problem z nią to napisz.

Wesołych Świąt.

macher