Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moje 1 kolumienki

lolek45 28 Lut 2007 19:46 3735 9
  • Witam oto moje 1 kolumny podlogowe ktore wykonalem, glosniki tanie jak barszcz sisteki. Wysokotonowy i "nisko' o srednicy 16cm. objetosc netto to 30litrow. basrefleks z tylu obudowy. Po podlaczeniu do wzmacniacza diory mila niespodzianka kolumienki graja super pomimo malej mocy.robilem test z kolumnami kumpla (ma Technics ) i powiem szczerze ze roznicy nie ma.

Fajne!
  • #2 28 Lut 2007 19:52
    damiani22
    Poziom 16  

cos mi sie niechce wiezyc ze to dobrze gra.... nawet nie wiesz jakie glosniki ta sa

• #3 28 Lut 2007 20:15
    korki89
    Poziom 12  

Nawet ładne z wyglądu ale czy to naprawdę dorównuje kolumnom technicsa. Daj trochę więcej fotek i ja bym polecał pomysleć nad jakimiś lepszymi przetwornikami.

• #4 28 Lut 2007 21:43
    Wejper
    Poziom 15  

kolumny technicsa to w większości wypadków niezłe ścierwo z piezoelektrycznym na wysokich i głośniczkiem za 10zł na basie

• #5 28 Lut 2007 22:34
    15jacek15
    Poziom 21  

a feeee

dostalem kiedyś od koegi glosnik tej firmy co ty masz 25 cm, basowy i z tego co bylo napisane na stronie na allegro o tymg losniku to mial 150 rms, podalem mu ok 50 rms przez filtr dolnoprzepustowy i niestety wytrzymal przy marnej jakosci moze 10 minut.

nie bede sie wypowiadal co do glosnikow, a co do obudowy to robiona na oko i male niedokladnosci w wykonaniu.

wazne jest to ze ci sie podobaja :)

Pozdrawiam

p.s. jakie masz zwrotnice ?

• #6 08 Mar 2007 12:05
    nubalk
    Poziom 2  

moim zdaniem 30l to znacznie za duzo... mam ten sam rozmiar glosnika w podlogowce tez z niezbyt wspanialem firmy na A... (wh 656) w budzie 15-17l i gra tak sobie ... wazne ze Ty masz takie odczucia ...

• #7 10 Mar 2007 13:19
    kivlov
    Poziom 26  

oj troszkę dziwna sprawa nie znam gosnikow czyli nie za specjalnie było pewnie liczone, a wizualnie nawet nawet

• #8 12 Mar 2007 21:17
    genMark
    Poziom 10  

Oj kolego, musisz jeszcze troszeczke poczytać na temat budowy itd.
    Jak na pierwszą konstrukcję to 5/10 czemu takie klocki??
    A jak skręcane , pewnie wkętami do regipsu??
    POWODZENIA W NASTĘPNYCH KONSTRUKCJACH (wszak zaparcie się liczy)

• #9 14 Mar 2007 13:40
    15jacek15
    Poziom 21  

przepraszam za OFT

>genMark<

takie pytanko, czy cos jest nie tak we wkretach do plyt gipsowo kartonowych ?? dla mnie sa bardzo dobre, maja wysok i skok gwintu, szybko sie wkrecaja i idealnie trzymaja.

masz inne odczucia ??

• #10 14 Mar 2007 13:47
    simp
    Poziom 12  

hmm...sistek ja tez kiedys mialem przetworniki tej zajefajnej firmy....spalily mi sie chyba po 2 tygodniach;)Moje byly z serii 999 i mialy dumne 150w max, ale jak podlaczylem wysluzona itt nokie na stk-ach bodajrze 55w w sinusie to poszly z dymem:)
    jesli chodzi o ta konstrukcje to daje 3\6 bo to Twoja pierwsza konstrukcja mysle ze nastepne beda bardziej przemyslane

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson