Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Interfejs do modułu Nanoplex cc700

SQ9MYX 01 Mar 2007 00:38 2099 6
    SQ9MYX
    Level 23  
    witam poszukuje schematu interfejsu do nanoplexa. wiem ze mozna tam podłaczyc Fiat lancia tester ale to zbyt drogie rozwiązanie... może istnieje jakiś inny prostszy sposób za pomoca komputera Pc i jakiegoś interfejsu naprzykład OBDII :)
    User removed account
    User removed account  
    mas444
    Level 14  
    Pasuje też do Syreny 104 i starszych modeli Trabantów.

Przepraszam, ale sam mam CC700 i jedynym testerem jakiego używam jest zwykły multimetr i żarówka na kawałku druta.
    SQ9MYX
    Level 23  
    koledzy ja pytam powaznie o tester!! bo wiem ze jest możliwośc programowej ingerencji do nanoplexa np. po to by regulowac kąt wyprzedzenia zapłonu
    User removed account
    User removed account  
    SQ9MYX
    Level 23  
    to trudno bo oprogramowania sobie nie napisze bo jestem w tym zielony... dzieki za info
    vvaldek
    Level 28  
    w tego typu modulach zmiana kata zaplonu odbywa sie poprzez podanie lub odjecie masy na okreslona wyprowadzenie modołu tak bylo przynajmniej w uno 1.4 i podobnych i tylko starsze modele jesli auto byloprzystosowane do gorszej benzyny to fabrycznie bylo wyprowadzenie wolne ,natoniast gdy auto bylo przewidziane na behzyne 95 oktanowa i wiecej to od razu bylo podlanczene do masy czyli u ciebie napewno juz nic nie da sie przestawic .