Szanowni,
Pralka przestala grzac wode. Okazało sie, że termostat 45 st. C
był stale rozłączony. Znalazłem na nim czerwony przycisk, który
skojarzył mi się z bezpiecznikiem. Po naciśnięciu termostat zwarł styki
i można było prać. Wytrzymał kilka prań. Podobno ostatnie były na
60 st, 40st. i 40 st. i to ostatnie znów na zimno.
Zakładam, że problem tkwi w termostacie.
Czy taki termostat można reanimować, czy muszę szukać nowego?
Pozdrawiam,
D
Pralka przestala grzac wode. Okazało sie, że termostat 45 st. C
był stale rozłączony. Znalazłem na nim czerwony przycisk, który
skojarzył mi się z bezpiecznikiem. Po naciśnięciu termostat zwarł styki
i można było prać. Wytrzymał kilka prań. Podobno ostatnie były na
60 st, 40st. i 40 st. i to ostatnie znów na zimno.
Zakładam, że problem tkwi w termostacie.
Czy taki termostat można reanimować, czy muszę szukać nowego?
Pozdrawiam,
D