Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6630 -Delikatne przygasanie wyświetlacza

comin 02 Mar 2007 12:31 762 7
  • #1 02 Mar 2007 12:31
    comin
    Poziom 21  

Witam
    Kupiłem Nokie 6630 bez SimLocka i z PL menu
    Telefon pochodzi z sieci Vodafone a więc language zapewne było wgrywane, nie wiem jak z SimLockiem...
    Telefon (według mnie) ma wadę w postaci lekko "mrugającego" wyświetlacza, objawia się tym, że podczas przeglądania menu, podświetlanie wyśw. delikatnie, nierównomiernie przygasa.
    Wspomnę, że podczas połączenia wyśw. świeci stabilnie.
    Proszę o informację, czy to normalny objaw, czy może jest to poważna usterka która może trwale uszkodzić tel.

Worek złota i pół królestwa za pomoc :-)

0 7
  • #2 02 Mar 2007 13:35
    mietekgpz
    Poziom 19  

6630 Posiada wbudowany czujnik światła. To jest normalne zachowanie..

Pzdr

0
  • #3 02 Mar 2007 13:55
    comin
    Poziom 21  

Rozumem że czujnik odpowiedzialny jest za przyciemnienie wyświetlacza względem otoczenia i tak właśnie robi, ale kiedy przeglądam menu wyświetlacz cały czas minimalnie drga/przygasa tak jak by miał słabe odświeżanie...
    Czy to występuję we wszystkich 6630?

0
  • #4 05 Mar 2007 22:42
    comin
    Poziom 21  

Pozwolę sobie przypomnieć o moim problemie bo nadal nie został rozwiązany.
    Mam jeszcze pytanie dotyczące słownika T9, bo w mojej starej 6600 podczas pisania smsów dodałem sporo słów które nie mają miejsca w standardowym T9 i chciałbym ten słownik przenieść do 6630, czy zna ktoś sposób jak to zrobić?

0
  • #5 05 Mar 2007 22:58
    ezop5
    Poziom 15  

przygasanie to raczej normalny objaw w 6630-moja tez tak robi.

0
  • #6 29 Cze 2007 12:51
    bartek
    Poziom 20  

moim zdaniem koledze comin chodzi o mruganie wyświetlacza gdgdy się naciska coś to lcd podświetla normalnie mam ten sam objaw i nie jest to normalne bo porównywałem ze sprawną nokią w mojej słuchawce pojawia sie komunikat ze akcesorium nieznane choć nic nie jest podłączone do telefonu prawdopodobnie telo był zamoczony

0
  • #7 29 Cze 2007 14:41
    jihn
    Poziom 14  

Kurde ziomek zobacz kiedy ten post był pisany w marcu... Bez komentarza.

A tak po za tym to czujnik światła jest do klawiatury a nie do wyświetlacza.

0
  • #8 30 Cze 2007 12:12
    bartek
    Poziom 20  

chyba niema znaczenia kiedy był pisany ten post problem jest nierozwiazany a temat nadal otwarty mam ten sam problem z tym telefonem i chciałem wyprowadzic z błedu kolegów którzy pisza ze tak ma byc jest to poprostu ustertka umnie jeszcze telefon dodatkowo traci zasięg

0