Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens - problem (trzaski w głośnikach)- pomocy!!!

lenon_1983 02 Mar 2007 13:54 1062 5
  • #1 02 Mar 2007 13:54
    lenon_1983
    Poziom 9  

Witam,
    posiadam laptopa FS Amilo L1310G od ponad pół roku i do pewnego czasu wszystko było ok. Pojawił sie problem z głosnikami, po pewnym czasie pracy na laptopie z głośników słychac były jakieś trzaski a kiedy dotykałem obudowy ustępowały one. czasy zdarzały się sytuacje, iż tzraski te było słychac przy dotykaniu obudowy lub pisaniu na klawaiturze ( to samo slychac przy podlaczonych glosnikach zewnetrznych). oddałem laptopa na gwarancje i paowie z serwisu stwierdzili, iż problem leży w płycie głównej. wymienili ją na nową. odebrałem laptopa i przez pierwszy dzień było ok. następnego dnia znowu pojawił się ten problem. czy ktoś wie o co w tym chodzi?? Proszę o pomoc.

0 5
  • #2 02 Mar 2007 13:58
    Garfieldd
    Poziom 15  

czytałem na forum musisz poszukac..koledzy z lepszym doświadczeniem sugerowali iz jest to problem zasilacza.Ale te trzaski lub brumienie było słychac na zewnetrzym wyjsciu audio.Jednak objawy sa bardzo podobne.Uważam że masz kłopot z zasilaczem.

0
  • #3 02 Mar 2007 14:02
    lenon_1983
    Poziom 9  

nie wiem czy to bedzie problem z zasilaczem. nie znam sie na tym i prosze o pomcne sugestie. specjalisci stwierdzili ze to wina plyty glownej i ja wymienili ale przy nowej po jednym dniu uzytkowani pojawil sie ten sam problem. pomocy!!!

0
  • #4 02 Mar 2007 14:05
    Garfieldd
    Poziom 15  

Jeśli to prawda co powiedzieli..to albo kłamali albo te płyty są tak kijowe ze po jednym dniu usterka wraca.Nowa płyta a zakłocenia te same...ja bym sprawdził zasilacz.ale jedno pytanie bym zadał jeszcze czy te trzaski wystepują gdy pracujesz na bateri laptopa?

0
  • #5 02 Mar 2007 14:07
    lenon_1983
    Poziom 9  

zarówno jak pracuje na baterii jak i na zasilaczu... :(

0
  • Pomocny post
    #6 02 Mar 2007 14:19
    Garfieldd
    Poziom 15  

Nie jestem pewny teraz diagnozy.Proponuję ci założyć nowy post ale z innym tematem.Tak aby zainteresowali sie tym Elektronicy.Np.Zakłocenia typu trzaski w głosnikach laptopa pomimo wymiany płyty głównej.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo