Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zestawy do ćwiczeń

Jerzbart 24 Wrz 2003 11:30 1366 6
  • #1 24 Wrz 2003 11:30
    Jerzbart
    Poziom 10  

Witam wszystkich!
    Czy są gdzieś dostępne zestawy (moduły, płytki, kasety) umożliwiające realizację ćwiczeń z elektroniki analogowej i cyfrowej na poziomie technikum elektronicznego?
    Będę ogromnie wdzięczny za każdą sugestię.

0 6
  • #2 24 Wrz 2003 19:55
    mateo19851
    Poziom 16  

Jakie moduły?? Płytki ze sprawozdaniami ?? O sprawozdaniach masz wszystko w poście sprawozdania

0
  • #3 25 Wrz 2003 13:05
    Jerzbart
    Poziom 10  

Ja wiem co to jest sprawozdanie z ćwiczenia :)
    A chodzi mi o to, na czym to ćwiczenie się robi!

0
  • #4 01 Paź 2003 16:00
    sabret
    Poziom 20  

witam, czy są nie wiem , zestawy do cwiczen wiem że można cwiczyc na kitach w każdym sklepie elektronicznym tego pełno, czy w szkole wymagają od ciebie zakupu takich zestawów, jezeli tak to niech ci powiedzom gdzie to kupic

0
  • #5 01 Paź 2003 16:46
    ACULA
    Poziom 34  

takie klocki w technikum robiło się zawsze na dyplom lub za karę, najlepiej zrobić samemu, wtedy można robić układy wg swoich pomysłów
    wiem że avt oferowało kiedyś dwa zestawy ale to było 3 lata temu i nie wiem czy nadal jest w sprzedaży

0
  • #6 02 Paź 2003 15:56
    Lukasz_K
    Poziom 11  

jeśli to jest na pracę dyplomową to babka z pracowni powinna Ci dać sprawdozdanie lub płytkę gdzie są oznaczenia kazdego elementu i ich parametry. Ty wykonasz reszte wegług siebie

0
  • #7 03 Paź 2003 02:07
    Tremolo
    Poziom 43  

O jakie konkretnie ćwiczenia Ci chodzi? Większośc potrzebnego sprzętu powinni miec u siebie. Co do innych rzeczy wykładowca może zarządzić np konkurs na dodatkowe oceny czy też dodatkowe sprawozdania lub za kare, ewentualnie może to zadac jeśli nie ma takiego czegoś w szafie ze stanowiskami.

Ale raczej nie wyobrażam sobie badania silników czy też generatorów z tranzystorami dwubazowymi na kitach, przyżądów optoelektronicznych, wzmanciaczy matematycznych, tez nie wyobrażam sobie badania wzmacniacza wysokiej częstotliwości z kitu, typu radio, aby zbdac jeden modół trzeba zbudowac całe radio...

0