Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie głośniki do SONY CDX-S11

02 Mar 2007 20:51 1179 3
  • Poziom 9  
    Mam zamiar kupić głośniki a radyjko mam SONY CDX-S11 ale nie wiem jakie by dobrze było słuchać bas i co pilniejsze czysty i by nie spalić radia wejście mam na 100 mm i 2 wejścia mam zamiar kupić BOSCHMANN 10cm 200W PLATYNA ale na radiu pisze 4 x 45 W (S-MOSFET) czy bedą dobre bo jestem ciemny w tych sprawach pozdrawiam i czekam na odpowiedz
  • Poziom 11  
    po pierwsze jaki samochód, i jakie fundusze?napisz coś więcej, i od razu odradzam Ci 100mm!

Dodano po 4 [minuty]:

po drugie nie patrz na te kosmiczne oznaczenia bo żadne radio nie ma 45watt nominalnej mocy :-), jakie fundusze na nagłośnienie?
  • Poziom 34  
    przygarnij kropka, przygarnij przecinka...
    ciężko się czyta twój post.
    Gdzie masz wejście na 100mm?? otwór pod głośnik? co to za auto i gdzie to ma być zamontowane?
    Boschmann 10cm i 200W to odpowiedź sama się nasuwa
  • Poziom 9  
    To jest w koparko ładowarce :) Case nowej ma takie wejscie na głosniki zamontowane jest te radio bo kupiłem ostatnio za grosze a głośniki sa tam 20 W słabiutkie zadnego basu a głosniki tylko takie wejdą ok 100 zł za głosniki bo to nie do samochodu to wieci ale jak robie to chociaż muzy z jakims fajnym basikiem by sie zdało :)

Rady:
    - dbaj o styl swojej wypowiedzi
    - nie popełniaj błędów
    - nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
    Zapoznaj się z polską pisownią i regulaminem forum. Sady