Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta pamięci do SE k750i

03 Mar 2007 16:49 1487 13
  • Poziom 12  
    Mam zamiar kupić sobie kartę pamięci 1GB do SE k750i. Ale słyszałem, że przy tak dużej karcie pamięci telefon się zawiesza i przycina. Czy to prawda? Czy przy 512Mb będzie chodził dobrze?
  • Poziom 20  
    mialem karte i 512 i 1G i 2G w takim fonie i dzialaly bez problemu.
  • Poziom 15  
    moze nawet skonczyc sie wywaleniem softu ,jesli taka
    karte zapakujesz cala plikami mp3
    dopiero w db2020 cid51 jest to poprawione ;)

Pozdr
  • Poziom 10  
    Na najnowszym dostepnym sofcie mialem 1GB i chodził bez problemu.
  • Poziom 16  
    sony5429 napisał:
    moze nawet skonczyc sie wywaleniem softu ,jesli taka
    karte zapakujesz cala plikami mp3
    dopiero w db2020 cid51 jest to poprawione ;)

Pozdr

A jak sie kupi nowy telefonik to powinno być dobrze? Bo jutro kupuje sobie k750i i karte 1 GB i chciałbym go wykorzystywać też jako mp3. Trzeba go ręcznie aktualizować czy nowe już działają dobrze z tymi kartami?
  • Poziom 26  
    Tez mam takie pytanie bo telefon kupilem w lutym i nie wiem czy przy 1GB nie bedzie sie zawieszal...

Jak sprawdzic wersje softu?
  • Poziom 10  
    Ja tez bym sie przylaczyl do pytania, gdyz w zeszly piatek zmienilem telefon z nokii 6230i na se k750i i tez zastanawiam sie czy bedzie dzialala karta 1gb bez problemow. W nokii mialem 512 mb gdyz taka zalecano,ale kumpel mial 1 gb i potrafil sie zawiesic. Wiec jak to z sony ericssonem??
  • Poziom 23  
    ja kupiłek ostatnio kartę 1Gb MSPD HS i jestem zadowolony
  • Poziom 16  
    Ja też już kupiłem karte Sony 1 GB i telefon idealnie chodzi ;) Polecam.
  • Spec od GSM
    Wystarczy pokatalogować kartę i bedzie chodzic bez zawieszania sie.
  • Poziom 2  
    Ja mam karte 2 gb i chodzi tak jak bym mial 64 mb niewidaćzadnej rużnicy
  • Poziom 12  
    Niedawno też miałem dylemat jaką kartę kupić. Zaryzykowałem i nabyłem taką z allegro SONY 1GB (wtedy chyba za 80 zł) telefon chodzi bez problemu, wiadomo że czasami trzeba zrobić "reset" ale to chyba w każdym telefonie :D
  • Poziom 13  
    U mnie 2GB (oryginalna Sony) na sofcie R1AA008 CID49 (red) śmiga idealnie :D Czasem coś sie zamuli, ale to raz na 100 razy, a to dlatego ze muza nie jest po-katalogowana i mam tysiące zdjęć ;) Kupiłem na allegro za 140zł z przesyłka :D
  • Poziom 11  
    Karty chodza bdb w telefonie pod warunkiem ze są ORYGINALNE,ja niestety jestem posiadaczem nie oryginalnej karty sony 1 GB i telefon sie potrafi zawiesic,nastepnie sie resetuje i nie moze włączyc i biały ekran miga oraz karta wydaje sie jakas wieksza ma problemy wyjsc ze slotu :)
    Pozdrawiam