Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 3 problem z zasilaniem pompy paliwa

03 Mar 2007 17:27 2505 7
  • Poziom 19  
    Proplem polega na tym ze wywaliło raz bezpiecznik od pompy paliwa teraz bezpiecznik cały lecz po sprawdzeniu miernikiem, nie ma Masy podawanej na przekaźnik odpowiadający za podawanie napiecia na własnie pompe . doszedłem iz masa jest podawana przez komputer auta. I tu sie zatrzymałem z pracą iz nie wiem gdzie co dalej szukac .Dodam jeszcze ze po podaniu masy z zewnątrz na przekaznik auto odpala .Prosze o podpowiedz.
  • Poziom 34  
    Lub przewód masowy między sterownikiem a przekaźnikiem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Witam! Sprawdź dokładnie przewody (a właściwie 1) od ECU do przekaźnika. Pewnie gdzieś uwalony.Jak masz przejście na nim to sprawdź też zasilanie Ecu i jego masy, może czegoś brakuje. Jeśli to będzie wporządku to możliwe ,że trafiony komputer.

Powidzenia.

Pozdrawiam
    Gietek
  • Poziom 21  
    sprawdz czy auto nie ma immo fabrycznego,sterownik podaje mase na przekaznik po zweryfikowaniu kluczyka
  • Poziom 19  
    Dziekuje wsyskim za odpowiedz dzieki podpowiedziom doszedłem do celu .Uszkodzenie to przepalony przełącznik zrobiony i ukryty w instalacji poprzez poprzedniego własciciela schował go w wiązsce (taki antyzłodziej samoruba)